Astroloji

2018 Ekim ayı aylık burç yorumları

Koç Burcu:

Ekim ayında en fazla ortak parasal konulara, banka işlerinize, yatırımlarınıza ve parasal konulara dikkat etmelisiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar.

05 Ekim itibarıyla başlayan Venüs gerilemesi ortak para işlerinizde sıkıntı ve sorunları karşınıza getirebilir. Ortağınızın veya partnerinizin parasal konularda bazı sıkıntılarına kasım başına kadar açık olabilirsiniz. Bu dönemde bir borcun altına girmeyin, kredi almayın, yatırım yapmamaya özen gösterin. Kendi finansınızı korumaya çalışın.

09 Ekim’de oluşan Yeniay özel hayatınızda ve ilişkilerinizde yeni kararlar almaya açık olacaksınız. Bu vereceğiniz kararlarda parasal konular sizi etkileyebilir. Sosyal ilişkilerinizde de karşı cinsle anlaşmak kolay olmayabilir. 11-12-24 Ekim tarihlerine dikkat edin lütfen.

10 Ekim’de bu alanlarınıza merkür’ün girmesiyle beraber kafanız parasal konularda çözüme yönelik çalışabilir. Özellikle bu tarihte ortak parasal konularda karşılaşacağınız sıkıntılara ters ve agresif tepkiler verebilirsiniz. Bazı konuların sizi bağlamadığını düşünebilirsiniz.

12-15-19 Ekim günleri ise size fırsat ve şans sunabilir. Problemlerin çözümü için kolları sıvayabilir, parasal güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

24 Ekimde gerçekleşen Dolunay, para işlerinizde, kişisel yatırımlarınızda beklenmedik hızlı ve ani gelişmeleri karşınıza getirebilir. Kolay tepkiler vermeye açık olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla, ortağınızla parasal konularda ters düşmemeye çalışın.

24-26-28 Ekim iş hayatınızda sorumluluklarınızı göreceğiniz ve keyifle üstlenerek işlerinizde istediğiniz sonuçları sağlayacağınız tarihler.

31 Ekim’den sonraki dönemde 15 Kasım’a kadar Venüs özel hayatınızda ve ilişkilerinizde gerilemeye devam edecek. Eski ilişkiler çözüme kavuşmak üzere karşınıza gelebilir. Bu dönemde eski eşiniz veya sevgilinizle temasınız artabilir. Böyle bir durumu yeniden ilişkiye dönmek fikriyle değil, yapılan yanlışları çözmek niyetiyle kullanın.

Bu konuyu okudun mu? :   Kadınlar için Seksi ve Çekici Olmanın Yolları

31 Ekim’den sonra seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde görüşmeleriniz ortaya çıkabilir. Konuşmalarınız hızlanıyor. İş hayatınızda farklı ve değişik ortamlardan faydalanabilirsiniz.

Boğa Burcu:

Ekim ayında iş hayatınız, günlük rutin işleriniz ve özel hayatınız bir koldan ilerleyecek sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. İş hayatınızdaki zorlanmaları, özel hayatınıza yansıtmamanız gereken bir ay içindesiniz.

05 Ekim gece itibarıyla Venüs gerilemeye başlıyor. Venüs gerilemesi özel hayatınızda bir takım sıkıntı ve sorunları ortaya çıkartabilir. İlişkinizde tansiyonlu durumlar varsa bu durumların arttığını görebilirsiniz. Ortaklaşa işlerinizde de sorunlara açık olmalısınız. Eski ilişki sorunları nüksedebilir veya eski ilişkileriniz bu dönemde yeniden karşınıza çıkabilir. Taşınmayı düşünüyorsanız bu alanda da bazı aksilik ve sorunlara açık olmalısınız.

09 Ekim’de oluşan yeniayda iş ve hizmet alanlarınızda başlatmak ve adım atmak istediğiniz konuları harekete geçireceksiniz. Bir işe başvurduysanız, başlayacaksanız bu tarihten sonraki dönemde yapmaya çalışın. Daha önceden işbirliği içinde olduğunuz insanlar devrede olabilir.

10 Ekim’de Merkür’ün özel ilişki alanlarınıza girmesiyle beraber bu alanlarda konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. 10 Ekim’de anlayışlı davranmak, konuşmak ve çözüm üretmek kolay olmayabilir ama diğer zamanlarda orta yolu bulabilirsiniz.

11-19 Ekim de özel ilişkilerinizde göz önünde olacağınız ortamlarda dikkatli olmalısınız.

23 Ekimden sonra tamamen kendinizi ikili ilişkilerinize vereceksiniz. Her türlü ilişki önem kazanıyor. Başkalarının görüşlerine önem verecek, attığınız adımlarda onay almak isteyeceksiniz. Sıkıntı yaşadığınız konularda artık kendinizi tam anlamıyla bu alanlara yöneltebileceksiniz.

Bu konuyu okudun mu? :   Sosyal Medyanın İnsanlar Üzerindeki Etkileri Nelerdir?

24 Ekim’de gerçekleşen Dolunay hayatınızın ilgilendirecek önemli konuları karşınıza getirebilir. İlişkinizde olup bitenlere göre tam da bu dolunay karar verebilir, kendinizi hassas oluşumlar içinde bulabilirsiniz.

31 Ekim’den sonra Venüs iş, sağlık alanlarınıza geçerek 15 Kasım a kadar gerilemeye devam edecek. iş ve hizmet alanlarınızda bazı ilişkilerinizde sorunlara açıksınız. Yine bu dönemde sağlığınızda eski hastalıklar yeniden karşınıza gelebilir. İş hayatınızda ilişkilerinizdeki sıkıntılar ruhsal olarak sizi etkileyebilir. İş yeriniz varsa yeni bir eleman alımı, çıkarımını bu döneme denk getirmeyin.

Bu Konu Hakkında Düşüncelerin Nedir?