Ağustos 2019 Aylık Burç Yorumları

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Bu ay derin bir nefes almayı hak ediyorsun.
Temmuz ayının başlarından bu yana binbir değişimle mücadele etmek zorunda kaldın. Öyle ki zaman zaman hayata dair kontrolünü kaybettiğini bile düşündün. Ağustos ayı sana anlayışlı davranıyor. İlk günlerinden itibaren daha yapıcı bir ruh haline bürünebilirsin. Gezegenlerin seyri iş yerinde hedeflerini yükseltmene sebep olurken alışverişin boyutunu abartabileceğini de işaret ediyor.

Dostlarına her zaman özen gösteren bir ruh halin olduğunu sana hatırlatmaya bile gerek yok. 1 Ağustos’ta senin gibi ateş burcunda gerçekleşecek Yeniay sosyal hayatındaki iletişimini daha da hareketlendirecek. Sana tavsiyem Ağustos ayının ilk haftası kendine bencil davranmaman. İlişkine dair davranışlarının farklı bir boyut kazandığını, beklentilerinin değiştiğini göreceksin. Sevgilinin günlük iletişim kurduğu insanlara dair uyarılarının boşuna olmadığını göreceksin. Aşırı davranışlara fazla katlanamayan karakterine 12 Ağustos’ta toprak burcunda geri hareketine başlayacak olan Uranüs’ün katkısını görmemezlikten gelmek yanlış olur. Bedensel olarak sevgilinin kendini ifade edememesi gözünden asla kaçmayacak.

11 Ağustos’ta Merkür’ün burç değiştirmesiyle de senin için Ağustos ayı farklı bir hâl alacak. Öyle ki, eğer iş yerinde dert ettiğin kişi veya kişiler var ise onları etkisiz hale getirecek kadar birçok konuyu etkileyen gelişmeler söz konusu olabilir. 15 Ağustos’ta hava burcunda gerçekleşecek Dolunay hiç olmadık konuları gün ışığına taşıyor. Eğer bu dönemde kardeşin veya arkadaşların sana yeni fikirlerle gelirse emeklerini bir çırpıda geride bırakacak kararlar almamanı tavsiye ederim. Dolunayın hava burcunda gerçekleşiyor olması, düşüncelerine hız katacak. Geçmişi az da olsa kurcalamana da sebep olacak. Malum, bu Dolunay yılın en belirgin ve inatçı Dolunay’ı… İç dünyanı şekillendirmek için asla bu tarihi seçmemen gerektiğini bir şekilde çözdüğünü düşünüyorum. 21 Ağustos tarihinden itibaren Venüs’ün toprak burcuna geçiş yapıyor olması, kariyerine ve aile ilişkilerine dikkat çekecek. Kendini iyi hissetmek için birden fazla sebebin olacak bir dönem, iyi değerlendirmelisin.

Sevgilinle problemlerini çözmek için 30 Ağustos’u bekle derim. Onun ailesi, çevresi ile ilgili problemlere açıklık getirme, müdahale etmek için toprak burcunda gerçekleşecek Süper Ay, sana yardımcı olacak. İlişkilerde her ne kadar cesur olsan da maceraya fazla girecek, sevgilini veya ilişkini yanlış anlaşılmasına izin vermeyeceğinden konuya daha kontrolü yaklaşmalısın.

Ağustos ayının gündemi: Ne istediğine karar vermek ne yöne kimle gideceğini düşünmek için doğru bir aydasın.

Aşk tılsımın: Duygularınla değil mantığınla hareket edeceksin.

Seks: İçindeki tutkuyu serbest bırakacaksın.

BOĞA (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kendi sorunlarını kendi içinde halletmeye uğraşacaksın.
Geçen ayın tutulmaları maddi ve manevi konuları planlaman gerektiğini gösterdi. 40 gündür sosyal hayatın içinde yakın akrabaların, arkadaşların ve kardeşlerin yer almış olabilir. Yazın bol iletişimli günlerinde olduğumuzu sen de yakından tecrübe ettin. Kendini zaman zaman sorguladığın oldu, hiç olmadığın yönlerinle tanışman seni imkânsızlıkları aşmakla ödüllendirdi. Bu ay ise tüm emeklerinin karşılığını almak isteyeceksin. Hem aşk hayatını hem de kariyerini yeniden gözden geçireceksin. Sevgili Boğa burcu, geçtiğimiz ay senin için öyle kolay da geçmedi. Getirileri olduğu gibi tatsız sürprizleri de önüne sundu. Gelelim Ağustos ayının sinerjisine; tüm bu yaşananlardan ders çıkarman ve kendi payına düşeni yapman için güzel bir dönem başlıyor. Ayın ilk haftasından itibaren bazı kişilerle ilgili kesin karara varıyorsun. Verdiğin değeri hak etmediklerini, iyiliğine ve anlayışına layık olmadıklarını düşünebilirsin. Tutulmanın etkisini hala üzerinde hissedeceğin doğru. İşin özü önünde açılıyor, kalbine dokunan gündemleri geçmişte bırakmaya kararlısın. Az ama öz seven yapın, her ne kadar hayal kırıklıklarını dibine kadar yaşamış olsa da yoluna devam etmek için kendinde o gücü hep buldun. Hatıralar biriktirdin, tecrübeler edindin, kimin gerçek dost kimin sahte olduğunu gördün. En önemlisi de bu düş kırıklıklarını yeniden bir araya getirdin; parçaları birleştirip, yoluna yeni hedefler ve hayallerle gitmeye devam ettin. Hayat zorlarken aslında sana çok şey öğretti. Kimsenin seni yıkılmış ya da kabuğuna çekilmiş gördüğünü hiç sanmıyorum. Bu ay da kendi sorunlarını kendi içinde halletmeye uğraşacaksın. Kendi başına ayakta durabildiğini, sorunların üstesinden gelebildiğini görmen gücüne güç katacak.

Bu Konu Hakkında Yorumunu Paylaşır mısın?