d500ea34aa6d1c4921d886b9496037c3 - Bir Erkeğin Baş Belası Olduğunu Gösteren İşaretler

Bir Erkeğin Baş Belası Olduğunu Gösteren İşaretler

Erkeklere Sor’dan herkese merhabalar.

Hayatı ve kendisi tamamen arızalı olan bir kişi ile hayatını kabus içinde geçirmeye kimse mecbur değildir. İlişkilerdeki ipuçlarını ve karşıdaki kişinin tutumlarını değerlendirerek arıza olan kişileri en başında tanıyıp daha ilişkilerde derinleşme olmadan kapıları tamamen kapatmak mümkündür. İlişkilerin daha başındayken belli başlı detaylar başınıza ileride sıkıntı açacak, bela olacak ve arıza çıkartacak olan erkekten kurtulmanızı sağlayacak olan detaylar olabilir. Bu sayede kendinizi güvenli, mutlu, sağlıklı ve huzur dolu bir ilişki kurmuş olursunuz. Mutlu bir yaşam her bayanın hakkıdır. O halde hangi erkek baş belasıdır, bunu anlamanın ipuçlarını inceleyelim:

1190683 620x410 - Bir Erkeğin Baş Belası Olduğunu Gösteren İşaretler

  • Erkek Sürekli Olarak Arıyorsa

Erkek arkadaşınız sürekli olarak sizi arıyor ise ve bu işlemi oldukça ısrarcı bir şekilde tekrar ediyor ise bu pek de normal bir davranış değildir. Siz istemediğiniz halde sürekli olarak çiçek ve hediyeler göndermesi de araması kadar tehlikelidir. Uyardığınız ve istemediğiniz halde var olan bu tavrını değiştirmiyor devam ettiriyor ise ve size karşı olan tavırlarında baskı uygulaması başlamış ise, karşınızda bulunan erkek bir arıza olabilir.

  • Mahremiyet Olan Saygı Yoksa

Çekmeceniz, çantanız, dolabınız gibi size özel olan alanları ve eşyaları size sormadan karıştırması sizin mahremiyetinize saygı duymayacak bir erkek ile birliktelik yaşadığınızı gösterir. İlişkinizin ilerleyen safhalarında sizin özeliniz olan birçok konuya ve alana müdahale edeceğinin göstergesidir.

  • Sürekli Olarak Sizi Görmeye Geliyor ve Çalışıyorsa

Sizinle bugün görüşmek istedi ve sizde onu kırmadan, incitmeden ve kibar bir şekilde bugün için uygun olmadığınızı söylediniz. Bu kibarlığınıza ve nezaketinize karşı aşırı derecede öfkelenmesi ya da tepkiler göstermesi ilişkiniz açısından pek de iyi bir işaret değildir. Bu tarz bir durum size karşı oldukça saygısız bir kişi ile birlikte olduğunuzun göstergesidir. İlerleyen dönemlerde daha büyük saygısızlıklar ile karşılaşılabilir.

kavga eden insanlar - Bir Erkeğin Baş Belası Olduğunu Gösteren İşaretler

  • Şiddet Mevcut İse

Şiddetin hiçbir şekilde affedilecek bir tarafı bulunmaz. Sizinle olan sorunlarını çözmek adına psikolojik ve fiziki şiddet başvuruyorsa hemen bu kişiden ayrılmalısınız. Çünkü erkek arkadaşınız ilerleyen zamanlarda başınızı oldukça büyük sorun ve sıkıntılar açacaktır. Hatta yapacaklarını kestirmek de oldukça zorlanabilirsiniz.

  • Bayanları AŞAĞILIYORSA

Sizleri değil ama başka bayanlara karşı sürekli olarak aşağılayıcı ifadeler kullanıyorsa, sevdiğiniz erkeğin bir kadın düşmanı olduğu kesindir. Bunun için başka bir kanıta bile gerek yoktur. Bu tarz bir erkeğin sizlere karşı güzler ve iltifatlı sözler söylemesine gerek yoktur ve hiçbir şey ifade etmez. Çünkü ilerleyen dönemlerde kadın düşmanı olan bu erkeğin aşağılayıcı laflarının hedefi siz olursunuz.

d500ea34aa6d1c4921d886b9496037c3 - Bir Erkeğin Baş Belası Olduğunu Gösteren İşaretler

  • Kişiliğinize Laf Söylüyorsa

Sürekli olarak sizlerin kişiliği ile alakalı eleştiriler yapıyorsa ve bu eleştirilerden oldukça fazla zevk alıyorsa, birazcık oturup düşünmekte fayda vardır. Ona karşı olan duygularınızdan dolayı gerçekleri bile göremiyor olabilirsiniz.