Bir Erkeğin Sana Aşık Olması Nasıl Sağlanır?

[su_note note_color=”#f2ff66″]Bir erkeğin sana olan duygularını kontrol edemesen de onun dikkatini çekmek ve onun için özel olduğunu göstermek için bazı şeyler yapabilirsin. Bir erkeğin hayatında sahici ve pozitif biri olarak yer alırsan sana âşık olması konusunda onu cesaretlendirebilirsin.[/su_note]

Onu Etkilemek

Dış görünümüne ve sağlığına önem verdiğini göster. Fiziksel görünümün için zaman ve enerji harcayarak hoşlandığın adama görüntüne ve sağlığına önem verdiğini gösterirsin. Kendini sağlıklı ve güçlü hissettiğinde kendine de daha fazla güvenirsin ve kendine güvenmek her zaman çekici bir özelliktir.

Düzenli olarak spor salonuna giderek aktif ol. Onunla zaman geçirmek için egzersizlerini yapmayı atlama. Onu sana eşlik etmeye davet et ya da onunla daha sonra buluş.
Saçların temiz ve derli toplu olsun ve kişisel hijyenine çok dikkat et.
Sabahleyin ya da dışarı çıkmadan önce sana özel kokunu sür ya da daha hafif bir koku olması için parfümlü vücut losyonu kullan.

Makyaj yapacaksan sade ama hoş bir görüntü yakalamayı hedefle; abartıdan kaçın.
Günde iki kez dişlerini fırçala, diş ipiyle temizle ve ağız çalkalama suyu kullan. Gün içerisinde nefesini tazelemek için nane şekeri ya da sakız kullan.

Çamaşırlarını düzenli olarak yıka. Gardırobunu yenilemek yerine elinde olan kıyafetleri en iyi şekilde değerlendir. Düzenli bir program oluştur ve her zaman temiz gömleklerinin, pantolonlarının/eteklerinin, iç çamaşırlarının ve çoraplarının olduğundan emin ol. Seni lekeli ve dağınık kıyafetlerle görmesin!

Yüzünde sık sık hoş bir gülümseme olsun. En iyi silahın her zaman elinin altında olan, tamamen ücretsiz ve haddinden fazla kullanılması mümkün olmayan gülümsemendir! Hoşlandığın adama ya da başka birine fark etmez, mümkün oldukça samimi bir şekilde gülümse. Bu, seni yanına yaklaşılabilir biri yapar ve aslında daha mutlu biri olmanı da sağlayabilir.

Gülümseyeceğin bir şey bul. Biraz keyifsizsen gülümseyebilmek için mutlu bir anını veya komik bir şey düşün. Çok sevdiğin bir evcil hayvan var mı? Çok sevdiğin bir anın? Bu şey her neyse ihtiyacın olduğu zamanlarda bunu düşün.

Yavaş bir şekilde gülümsemeyi dene. Sevdiğin adamla göz göze geldiğinde ona yavaşça gülümsemeye başla ve gülümsemenin yüzüne yayılmasını sağla. Sana baktığında kızarıp yere bakma eğilimin varsa bunu gülümsedikten sonra yap; o zaman karşı konulmaz olacaksın.

Sık sık göz temasında bulun. Göz teması kurmak flörtleşmenin önemli bir unsurudur ve karşındaki erkeğin sana karşı hissettiği çekim duygusunu arttırır. Seninle konuştuğunda gözlerinin içine bak ve ikiniz de konuşmadığınız anlarda bile gözlerine kilitlenmekten korkma.

Onun gözlerinin içine bakmak sana çok fazla gerginlik veriyorsa ya da bunu yapmanın henüz uygun olmadığını düşünüyorsan onunla sık sık göz göze gelmek için ona kısa bakışlar atmayı dene. Ona bir an için bakıp sonra gözlerini kaçırarak ona karşı ilgi duyduğunu gösterebilirsin ve onun da sana karşı ilgili olup olmadığını anlayabilirsin.

Dokunmasını sağlamak için yumuşak dokulu şeyler giyin. Araştırmalara göre insanlar yumuşak ve hoş dokuları hoşnut edici ve rahatlatıcı bulurlar. [4] Karşındaki erkeğin dokunmak isteyeceği mikrofiber, ipek, sahte kürk ve diğer yumuşak dokulardan yapılmış giysiler giyinmeyi dene. Bu, hoşlandığın adamın bu güzel hisleri senin etrafında olmakla özdeşleştirmesini sağlayacaktır.
Dikkatini çekmek için kırmızı renk kıyafetler giyinmeyi dene. Kırmızı rengin, hem kadınlarda hem de erkeklerde çekim ve şehvet duygularını arttırdığı bulunmuştur. Kırmızı elbise veya kırmızı bir üst giyinmeyi dene ya da seni fark etmesini sağlayacak bir kırmızı ruj sür.

Bu Konu Hakkında Yorumunu Paylaşır mısın?