Bir Kızla Nasıl Tanışılır?

Bir kızla nasıl tanışılır konusunu öğrenmek istiyorsan bu yazı direkt olarak seni ilgilendiriyor demektir.

Kızlarla şu an olduğundan çok daha RAHAT bir şekilde tanışabileceksin.

Eğer sana göstereceklerimi öğrenip kullanmazsan özellikle tanımadığın kızlarla tanışmakta zorluk çekeceksin, daha da kötüsü hoşlandığın kızlarla tanışamayacaksın.

Şu an aklından bir kızla nasıl tanışılır sorusu geçiyor ve kızlarla tanışma konusunda birkaç önemli sorunla karşı karşıyasın…

Örneğin, bir kızla tanışmak için kıza tam olarak NE DİYECEĞİNİ bilmiyorsun. Ne diyeceğini bilemediğin için ya da kızla ne konuşacağın konusunda emin olmadığın için de kızlarla tanışma konusunda zorluk yaşıyorsun.

Ya da bir kızla nasıl tanışılır diye düşündüğünde kızın seni REDDETMESİNDEN korkuyor olabilirsin. Daha da kötüsü seni TERSLEMESİNDEN korkuyor olabilirsin.

Bütün bu sorunların çözümü var, merak etme.

Beğendiğin kızlarla tanışman konusunda sana katkıda bulunmak istiyorum, bu yüzden de bir kızla nasıl tanışılır sorusuna cevap olması açısından önceden bizzat kullandığım üç farklı yöntemi seninle paylaşacağım.

Bir kızla nasıl tanışılır konusunda aşağıda paylaştığım yöntemleri kullanarak hem kızların seni reddetmesinin önüne geçebilirsin hem de kızlarla tanışırken ne diyeceğin konusunda sıkıntı yaşamazsın.

Bir Kızla Nasıl Tanışılır Sorusunun Birinci Cevabı: “Fikir Açılışı”

İlk olarak sana “Fikir Açılışı” denilen bir yöntemden söz edeceğim.

Fikir açılışları sayesinden tanışmak istediğin bir kızın seni reddetme olasılığı oldukça azalır.

Ayrıca dışarıdan bakanlar kızla tanışmaya çalıştığını ANLAMAZLAR, birbirinizi önceden tanıdığınızı sanırlar.

Bu iki özellik fikir açılışlarını bazı erkeklerin favorisi yapar.

Belki şu an kafandan şu soru geçiyor: “Peki, ama fikir açılışıyla bir kızla nasıl tanışılır?”

Sana hemen şimdi kullanabileceğin bir fikir açılışı örneği veriyorum. Tanışmak istediğin bir kızın yanına gidip ona bunu söyle:

“Merhaba, bir konuda bir kızın (ya da kadının) fikrini almalıyım, deminden beri bir konuyu tartışıyoruz arkadaşlarla ama bir sonuca varamadık, sence erkekler mi daha çok yalan söyler yoksa kadınlar mı?”

Bu konuyu okudun mu? :   Çıkma Teklifi Nasıl Yapılmalı?

Tek yapman gereken kızın yanına gidip bunu söylemek.

Sana çok büyük ihtimalle bir cevap verecektir, ya “kadınlar” diyecek ya da “erkekler”.

“Neden bu soruyu soruyorsun” ya da “anket mi yapıyorsun” demesini engellemek için şunu ekledim:

“…deminden beri bir konuyu tartışıyoruz arkadaşlarla ama bir sonuca varamadık…”

Eğer bunu söylemezsen “bu soruyu neden soruyorsun” ya da “anket mi yapıyorsun” diyebilir. Bu önemli.

Bir kızla nasıl tanışılır konusunda önemli olan başka bir şey daha var:

Kız cevap verdikten sonra en fazla bir dakika içinde bu konuyu değiştirmelisin. Kim daha çok yalan söyler olayı (ya da sorduğun başka bir şey) sadece sohbeti başlatmak içindi, eğer uzatırsan sıkıcı bir hale gelir.

Bir kızla nasıl tanışılır diye düşündüğünde, fikir açılışlarını ister tek bir kıza yapabilirsin istersen iki ya da üç kıza birden yapabilirsin. Hatta yedili bir kız grubu olabilir, onlara bile yapabilirsin. Kalabalık olduklarında daha eğlenceli olabilir.

Seninle paylaştığım bu fikir açılışının aynısını yapmak zorunda değilsin, kendi konularını kendin bulabilirsin. Sadece hangi konuda fikir alıyorsan o fikri neden aldığını da söylemelisin. Yoksa “anket mi yapıyorsun” ya da “neden soruyorsun” tarzı cevaplarla karşılaşabilirsin.

Bir Kızla Nasıl Tanışılır Sorusunun İkinci Cevabı: “Direkt Açılışlar”

İkinci yöntem “Direkt Açılış”. Eğer fikir açılışlarının sana göre olmadığını düşünüyorsan ve normal hayatında da aklına eseni yapmayı seven biriysen o zaman direkt açılışları kullanabilirsin.

Direkt açılışların olayı; bir kızla nasıl tanışılır diye düşündüğünde, o an aklından ne geçiyorsa DÜRÜST ve SAMİMİ bir şekilde bunu kıza söylemektir. Elbette bunu bir ezik gibi değil, havalı bir erkek gibi yapmalısın, yoksa hiçbir işe yaramaz.

Bu Konu Hakkında Düşüncelerin Nedir?