cikma teklifi nasil edilir 760368 - Çıkma Teklifi Nasıl Yapılmalı?

Çıkma Teklifi Nasıl Yapılmalı?

Çıkma Teklifi Nasıl Yapılır?

Hadi bakalım Erkekler Soruyor

Çoğu erkeğin başının belası olan karşı cinsle ilişkiler, bazıları içinse oldukça kolaydır. Bunun nedenini anlamak hiç de zor değil. Başarısız erkekler kızlarla olan ilişkilerinde nasıl davranacağını nerede ne diyeceğini, ne zaman hangi konuyu konuşacaklarını bilmez ve bunu düzeltmek için ise mutlaka bir rehbere ihtiyaç duyarlar. Erkeklere, bayanlarla ilk tanışmadan itibaren nasıl konuşulacağını, hedefe nasıl gidileceğini ve nasıl çıkma teklifi edeceklerini anlatan kaynakları dikkatle okumanızı tavsiye ediyorum.

cikma teklifi nasil edilir 760368 - Çıkma Teklifi Nasıl Yapılmalı?

Erkeklere çıkma teklifleri hakkında başka tavsiyeler vermeden önce neden başarısız olduklarını anlamak ve bunları düzeltmeye çalışmak gerekir. Çoğu erkeğin yaptığı başlıca hatalar, çekingenlik, cesaretsizlik, sıradanlık, yapmacık hareketler ve bayanlara aşırı ilgi gösterip onları boğmaktır. İlk konuşma anından itibaren son derece özgüvenli bir biçimde hareket etmelisiniz. Rahatça konuştuğunuz anda karşı cinste sizin adınıza bir ilgi doğacak ve sizi tanımak isteyecektir. Konuşmalarınızdaki cesur ve kendinizden emin tavırlar da karşı taraf üzerinde gayet olumlu bir izlenim bırakacaktır. Hoşlandığınız kızla sakın sıradan biçimde konuşup gereksiz bir yerde çıkma teklifi etmeyin. Bu hareket belki de güzel sonuçlanabilecek ilişkinin olgunlaşmadan bitmesi anlamına gelir. Önce konuşmalarınızı derinleştirmeli, birbirinizi iyi tanımalısınız. İlk andan itibaren çıkma teklifi edeceğiniz ana hazırlanmayı unutmayın. Karşınızdaki bayanın nelerden hoşlandığını iyi analiz edin ki zamanı geldiğinde ona reddedemeyeceği bir teklifle gidebilesiniz. Konuşma sırasında karşınızdaki kişiye aşırı ilgi gösterip onu usandırmayın. Zamanı geldiğinde geri çekilip ağır başlı olmayı bilmeli ve ilgileri üzerinize çekmelisiniz. Bu sayede karşı cinse seçen tarafın o olmadığı, kendinizin onu seçtiği izlemini verin. Çünkü hiçbir bayan çıkma teklifi ettiğinizde, değerli birinden gelmiş olan teklifi geri çevirmek istemeyecektir. Bir diğer önemli nokta ise bayanlara karşı esprili ve sempatik olmaktır. Buradaki en önemli ve dikkat edilmesi gereken yer, gereksiz ve kötü esprilerden kaçınmaktır. Yapacağınız kötü bir espri karşı taraftaki olumlu etkisi bir anda tersine çevirebilir.

Eğer bu girişimler sonucunda olaylar güzel bir yere geldiyse ve kendinizi hazır hissediyorsanız, çıkma teklifi sözleri düşünmeye başlayabilir dahası harekete geçebilirsiniz demektir. İlk önce çalışmalara karşı tarafın ilk konuşma anından itibaren öğrendiğiniz ilgi alanlarını değerlendirmelisiniz. Sinemayı seviyorsa bir sinema teklifi ile; bir kafede oturmayı seviyorsa bir kafede çıkma teklifi etmelisiniz. Davetinizi reddetmemesi için planınızı en ince ayrıntısına kadar planlayın ve teklif edin. Eğer ret cevabı alırsanız çok fazla ısrar etmeden yeni bir teklif girişimi için vakit kollayın.