erkeklere sorulacak 3 - Erkek Neden Aramaz? Erkeklerin Aramama Nedeni

Erkek Neden Aramaz? Erkeklerin Aramama Nedeni

Kadınların çoğu sevgililerinin kendilerini aramamasından şikayetçidir. Bir erkek neden aramaz; erkekler aramıyorsa sevmiyor mudur? İşte bu sorularınızın cevapları;

Çok etkilendiğiniz bir erkekle buluşmaya gittiniz ve inanılmaz keyifli bir gün geçirdiniz. Onunda sizden hoşlandığını düşündünüz. Fakat ertesi gün mesajlarınıza cevap vermedi ya da sizi aramadı. Bu durum karşısında oldukçada sinirlenmekte haklısınız. Çünkü zaman ayırıp o kişiyle görüşmüşsünüz. Acaba benden hoşlanmadı mı?

Erkeklerin aramaması kadınlara bu soruları düşündürtüyor. Beni çirkin mi buldu, yoksa onun için fazla mı konuşkanım gibi bir çok soru gelir aklımıza. Aramama huyu erkeklerde nedense hep vardır ister ilişkiniz olsun ister ilk tanıştığınız erkek olsun. Erkekler sorumsuz varlıklardır. Özellikle ilk buluşmadan sonra aramayan erkek insanın aklında milyon tane soru bırakır. Bizde bu soruların cevabını açıklamaya çalışacağız.

 – Erkeğin Aramama Sebepleri –

erkeklere sorulacak 3 - Erkek Neden Aramaz? Erkeklerin Aramama Nedeni
Eğer bir erkek ile buluşuyorsanız sonrasında o erkeğin sizi aramaması sizden aradığını bulmamış olduğundan kaynaklanır. Tabi biraz süre tanıyın, belki de sonradan size dönüş yapacaktır. Eğer bir erkek sizi 1 hafta boyunca aramıyor sormuyorsa merak etmiyor demektir. Merak etmemesi de tabii ki de sizi önemsemediğinin göstergesidir. O halde ya siz arayıp durumunu sorun ya da artık ondan umudunuzu kesin.

Sevgiliniz normalde ararken artık aramalarının azalması ya da tamamen kesilmesi çok içinden çıkılmaz bir durumdur. Erkeğin bu durumda aramamasının birkaç nedeni söz konusudur. Her erkek genelde birbirine benzer. Erkek arkadaşınızın ne amaçla aramadığını çok iyi hissedersiniz çünkü kadınların hissiyatları oldukça güçlüdür. İlişkinize genel çerçevede bakınız ve olası nedenler üzerinde kafa yorunuz.

Belki ilk görüşmede sizi kırmamak adına o günü devam ettirmiş olabilir.

İsteklerini karşılamıyor olabilirsiniz.

Sadece seks amaçlı görüşmek istiyordur ama siz ona uygun değilsinizdir.

Çapkındır bir sürü kız etrafındadır onlarıda değerlendirir.

Sizden Elektirik alamamıştır.

Belki bir tavrınız ona itici gelmiştir.

ask 57a6011c c7c7 4561 ac3a d4095dbb5402 9 - Erkek Neden Aramaz? Erkeklerin Aramama Nedeni

 

Samimi gelmemişsinizdir.

Kafası karışmıştır.

İlişkisi Olan Erkek Bu Sebeplerden Dolayı Aramaz

Ayrılmayı düşünebilir, bunun için artık sizden kopmak için aramaz.

İlişkiyi bitirmek için zaman kollar.

Sizden soğuduğu için sizinle bir süre görüşmek istemez.

Sevmeyen erkekler merak etmedikleri için aramaz.

Özgürlüğüne düşkün erkekler merak etmedikleri için aramaz.

Sıkıntısı olan erkekler bazen kendi halinde kalmak için aramaz, onu bir süre kendi haline bırakınız.

Müsait olmadıkları için fırsat bulsalar da canlarını sıkmamak için aramazlar.

Devamlı konuşmak istemediği için aramaz.

Başka kızlarla görüştüğü için sevgisi azaldığı için aramak istemez.

Birçok nedenden dolayı aramak istemeyebilir. Bunu bilmenizi isterim, erkekler çok konuşmayı, mesajlaşmayı ya da ilgisini göstermeyi sevmezler.

  Daha Fazla Uğraşmayın –

1025416304 - Erkek Neden Aramaz? Erkeklerin Aramama Nedeni

Bütün çabalarınıza rağmen hala sizin mesajlarınıza, aramalarınıza geri dönmüyorsa bence sizde daha fazla o kişiyle vakit geçirmeyin. Daha çok üzüleceğinize böyle bir durumdan kurtulduğunuza sevinmelisiniz. Çünkü böyle bir erkek tipi ileriki zamanda da böyle bir şeyi size yaşatacaktır. Düşünün ilişkiye başladınız ve aradan aylar geçti ve bir anda bıçak gibi sizi aramayı kesti o zamanki üzülmeniz daha büyük ve daha sarsıcı olacaktır. Bu yüzden aramıyorsa sizde elinizden geldiğini yaptıysanız bırakın daha fazla uğraşmayın. Nasıl olsa her erkek bir gün geri döner.