erkekleresor.com erkeklerden kadinlara seks tavsiyeleri 1 - Erkeklerden Kadınlara Seks Tavsiyeleri

Erkeklerden Kadınlara Seks Tavsiyeleri

Erkeklerin bizimle mağaza mağaza dolaşmayı sevmediği bir sır değil. Ancak onu sizinle alışverişe çıkartacak çok etkili bir yöntem biliyoruz… Sizinle dolaşmaya zorla ikna ettiğiniz sevgilinizle bir iç çamaşırı mağazasına gidin ve sevgilinizin sizinle kabine girmesini söyleyin. Seçtiğiniz seksi iç çamaşırlarını denerken sizi izlemesine izin verin!

Sabah seksini bir görev gibi alarm çalar çalmaz yapılacak bir iş gibi görmeyin! Her sabah sevişmek zorunda değilsiniz, belki biraz ara verip kendinizi özletirseniz sevgiliniz daha istekli olacaktır. Ayrıca sabah seksi için daha yaratıcı olabilirsiniz, örneğin sevgilinizle beraber duşa girmek güne başlamak için mükemmel olabilir.

Bir gece odaya kamera yerleştirin ve sevgilinize söylemeyin. Herşey bittiğinde ona gizlice yerleştirdiğiniz kamerayı gösterin. Artık sadece spor programı izlemeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Teknolojiden yararlanın ve sevgiliniz işteyken ona seksi mesajlar atın. Onu ne kadar istediğinizi, hangi iç çamaşırını giydiğinizi ya da size nasıl dokunmasını istediğinizi anlatabilirsiniz. Size hemen cevap verecektir.

Onu baştan çıkarmaya arabada başlayın! Sevgilinize dokunmak için kapıdan içeri girmeyi hatta yatak odasına kadar gitmeyi beklemeyin. Arabada onu öpücüklere boğun ve ona dokunmak için eve kadar bekleyemeyeceğinizi söyleyin. Aynı şeyi yürürken de yapabilirsiniz, daha heyecanlı olacağı kesin!

Sevgilinizi şaşırtmaya ne dersiniz? Kılık değiştirmek size göre çok bayat bir tavsiye olsa da erkeler böyle düşünmüyor. Normalde tarzınız olmayan kıyafetler giyin ve saçlarınızı her zamankinden değişik yapın. İsterseniz peruk bile takabilirsiniz. Birazcık da makyajla bambaşka bir kadına dönüşeceksiniz ve yatağa bu şekilde gittiğinizde sevgiliniz buna bayılacaktır.

Ev işlerinden hepimiz şikayetçiyiz. Özellikle akşam yemeğinden sonra sofra toplama işini kimse sevmez. Sevgiliniz içeride televizyon karşısında otururken üzerinizi değiştirip yalnızca ince bir tişört ve çamaşır giyin ve üstünüzü ıslatın. Sevgilinizi mutfağa çağırdığınızda artık bulaşıkları toplamanıza izin vermeyecektir!