nasil basarili is kadini olunur 1475156094 8329 - Erkeklere Göre 6 Maddede Becerikli Kadın

Erkeklere Göre 6 Maddede Becerikli Kadın

Bazı istisnalar dışında neredeyse tüm erkekler becerikli ve annelerinin istediği gibi bir bayanla evlenmek isterler. Ciddi düşünen ve evliliğe hazır olan erkeklerin hayattan beklentisi gerçekten becerikli olan bir bayan ile karşılaşmaktadır. Becerikli bayan sıfat tamlamasını sık sık duymuşuzdur. Peki kime göre neye göre beceriklidir bir bayan? Erkeklerin becerikli olmaktan kastı nedir? Mesela siz becerikli misiniz? O halde erkeklerin becerikli bayan diye tanımladıkları bayanlar kimlermiş görelim.

nau an - Erkeklere Göre 6 Maddede Becerikli Kadın

1- El Lezzeti Olan Kadınlar
Erkeklerin hepsi için yemek önemlidir. Güzel yemek yemeyi, ”yemek yemeyi” hepsi bayanlardan daha çok sever. Annesinin her zaman güzel yemek yaptığını düşünen beyler eşlerinin de anneleri gibi güzel yemek yapmasını isterler. Lezzetin ellerde olduğuna inanan erkekler yaptığı her yemeğin mis gibi olduğu bayanlara saygı duyar ve onu evlenilecek kadın olarak görürler. Eğer güzel yemek yapıyorsanız diğerlerinden bir adım öndesiniz demektir.

2- Hızlı Kadınlar
Günlük hayatta yavaş hareket etmeyen, sorunları çarçabuk halleden, konuşurken eveleyip gevelemeyen kadınlar erkekler için her zaman daha beceriklidir. Ailenizde mutlaka vardır böyle bayanşar. Onlar hızlı, üşengeç olmayan elini attığı için hemen halleden bayanlardır. Ve onlar için hep bu cümle kurulur. ” O halleder.”

3- Temiz Kadınlar
Tabii ki kadınlar her zaman temiz ve bakımlıdır. Ancak evi, arabası, odası sürekli temiz olan bayanlar her zaman takdir edilir. Mutlaka dikkatinizi çekmiştir; karşı binadaki komşunuz sürekli çamaşır asıyor, cam siliyorsa anneniz mutlaka ”bu kadın da çok çalışkan çok becerikli maşallah hiç durmuyor” demiştir.

fft99 mf3702448 - Erkeklere Göre 6 Maddede Becerikli Kadın

4- Çocukları Seven Bayanlar
Çocuklara olan ilginiz, sevginiz kişiliğiniz hakkında pek çok ipucu verir. Beceriklilik konusunda da eğer çocukları seviyor, onlarla ilgileniyor, yemeğini yediriyor, gezdiriyor, saatinde uyutuyor ve iyi bir eğitim, terbiye veriyorsanız sizden beceriklisi yoktur.

5- Evi İşi Seven Bayanlar
Ev işi yapmak pek çok kadının korkulu rüyasıdır. Ev temizliği bir iş olarak görüldüğünde istemsiz yapıldığı için dört dörtlük olmayacaktır. Oysa ev işini seven, evinin temiz olmasına, temizlik kokmasına bayılan kadınlar her zaman daha becerikli görülür. Buna da mutlaka şahit olmuşsunuzdur. Annenizle, babanızla bir yere gittiğinizde o evde temizlik, düzen, yemekler sizin dikkatinizi çeker. Ve bunlara göre evin bayanı hakkında bir yorum yaparsınız.

6- Misafirperver Kadınlar
Misafir ağırlamayı seven, onlar için temizlik yapıp, bin bir çeşit yemek hazırlayan bayanlar ailede herkes tarafından oldukça becerikli kabul edilir. Bir eve misafirliğe gittiğiniz zaman, evdeki bayanın misafirperverliği, içtenliği, temizliği sizi etkiler ve ne kadar becerikli veya beceriksiz olduğunu düşünmenize yardımcı olur.