1008864 620x413 - Erkeklerin Kesinlikle Hoşlanmadığı Kadın Tipleri

Erkeklerin Kesinlikle Hoşlanmadığı Kadın Tipleri

Erkeklerin kesinlikle hoşlanmadığı kadın tipleri makalemizde.

 

Çok Konuşan Kadınlar

isyeri kadin 851edb6b bcf0 422f 9a77 83339468c7e3 1 - Erkeklerin Kesinlikle Hoşlanmadığı Kadın Tipleri

Erkekler için çok konuşan kadınlar pek hoş görünmüyor. Çok konuşmak değil de gereksiz konuşmak demek daha mantıklı. Gereksiz yere konuşulup muhabbeti yapılan konular erkekleri fazlasıyla rahatsız ediyor.

Erkeklerin ilgisini çekmeyen bu konular kadınlar tarafından detaylı bir şekilde anlatılınca erkeklerde bıkkınlık meydana geliyor diyebiliriz. Kısacası erkekler çok konuşan kadınlardan maalesef hoşlanmıyor. Hatta çok konuşan kadınlar onlara itici geliyor. Kadınlar yaratılışı gereği konuşkan olsa da bu bir dez avantaj ortaya çıkarıyor.

Para Odaklı Kadınlar

562565dff018fb45587cff34 - Erkeklerin Kesinlikle Hoşlanmadığı Kadın Tipleri

Erkekler paraya düşkün kadınlardan uzak durmaya çalışır. Bu tip kadınları zengin erkek avcısı gibi görürler.

Bu yüzden parayı sık sık dile getiren ve sürekli parasal sorunlar çıkaran kadınlardan uzak dururlar. Uzun ilişkiler de dahi kadının maddiyata aşırı önem verdiğini anlayan erkekler bu ilişkiden kaçıp uzaklaşırlar. Olması gereken de bu değil mi zaten?

Çocuksu Kadın Olmayın

1431084 4ef858c56726d6c97e7e22dfbe8315a1 640x640 - Erkeklerin Kesinlikle Hoşlanmadığı Kadın Tipleri

Çocuksu kadınlar erkeklerin gözünde hiçbir zaman yer bulamıyor. Erkekler çocuksu kadınlardan pek de haz etmiyor. Çocuk gibi konuşan, kaprisli, sürekli küsen, şımarık tip kadınlar erkeklerin kabusu gibi oluyor. Erkekler özellikle bu kadınlardan uzak duruyor. Yapılan araştırmalara göre erkeklerin evlenmek istediği kadın tipleri kendilerine annelerini hatırlatan kadınlarmış. Bu yüzden eğer hedefinizde bir erkek varsa ondan önce annesini tanıyıp davranışlarını örnek almanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Ukala Kadınlar

1008864 620x413 - Erkeklerin Kesinlikle Hoşlanmadığı Kadın Tipleri

Her şeyi bilen kadınlar erkekler için çekilmez kadın tiplerinden biridir. Erkekler her şeyi bilen ukala kadınlardan hoşlanmıyorlar. Ukala kadınların, erkeğin her alanına sızarak onları rahatsız ettiğini ve kısıtladığını düşünüyorlar. Hayatı kontrol altına almaya çalışan kadın tipleri oldukları için erkekler bu tip kadınları hayatlarına sokmak istemiyor. Çünkü erkekler yaratılışları gereği ”bilmek” konusunda karşı cinslerini kendilerinden aşağıda görürler 🙂

Israrcı Kadınlar

591c103dc03c0e46d8506fea - Erkeklerin Kesinlikle Hoşlanmadığı Kadın Tipleri

Israrcı kadınlar erkekler tarafından sevilmiyor. Erkekler bu kadınlardan korkuyor ve ısrarcı kadınların kendilerine zarar verebileceğini düşünüyorlar. Israrcı ve karşılık göremeyen kadınların ayrılığı kabul etmeyen halleri erkekleri oldukça huzursuz ediyor. Kızlar bu huyumuzdan ne zaman vazgeçeceğiz… 😉

Depresif Kadınlar

depresyon - Erkeklerin Kesinlikle Hoşlanmadığı Kadın Tipleri

Erkekler depresif kadınları anlamakta zorluk çekiyor. Bu kadın tiplerinden çok sıkılıyorlar. Sürekli yakınan, üzgün ve sürekli ilgi bekleyen kadınlar erkekler tarafından tercih edilmiyor.

Kendine Özen Göstermeyen Kadınlar

57927 1 - Erkeklerin Kesinlikle Hoşlanmadığı Kadın Tipleri

Kendine özen göstermeyen, bakımsız, kötü görünümlü ve temizliğine dikkat etmeyen kadınlardan erkekler nefret ediyor. Bu tip kadınları hayatlarında değil barındırmak görmek dahi istemiyorlar.