Sevgiliye Atılacak Tılsımlı Mesajlar - Eski Sevgiline Mesaj Atmak için Bahane mi arıyorsun?

Eski Sevgiline Mesaj Atmak için Bahane mi arıyorsun?

Bu soruya cevap vermeden önce biraz düşünelim… Eski sevgiliye mesaj göndermek veya onunla iletişim kurmak her zaman kolay değildir. Ne yazmalı? Nasıl davranmalı? Belki sizinle arada görüşüyor olabilir fakat belki de işler istediğiniz gibi gitmiyordur. Eğer eski sevgiliniz sizinle görüşmüyorsa, ya da görüşmeyi reddediyorsa, bu durumda en iyi yaklaşım iletişim kanallarını açacak basit bir kart göndermek olabilir. Bu şekilde onu strese sokmadan hala onu düşündüğünü bilmesini sağlamış olursunuz. Böylelikle arkadaşça bir başlangıç yaparken bir yandan da daha fazlası için kapıyı açık bırakırsınız. Esprili kartlar aranızdaki buzları kırmak için iyi olabilir ama sırtınızı sadece mizaha dayamayın! Fazla duygusallığa kaçmadan hislerinizi anlatan kısa mesaj yazabilirsiniz.

İlişkiler şiddetli kavgalar ya da kıskançlık sebebiyle sona erdiğinde birlikte geçirdiğiniz güzel günleri anımsamak her zaman kolay değildir. Eski güzel günlerin gözünde canlanmasını sağlayabilirseniz ilk adım için çok iyi olacaktır. Örneğin sevgililer günü bunun için en uygun günlerden biri olabilir. Sevgililer Günü’nden eski sevgilinize birlikte geçirdiğiniz güzel anları hatırlatmak için yardım alacaksınız. Bu ona vereceğiniz hediyeyi eski fotoğraflar ve birlikte dinlediğiniz şarkılar ile kombine etmek olabilir. Eğer kötü ayrıldıysanız bu o kadar da kolay olmayabilir ama yeterince yaratıcıysanız hediyenizi ön yargısız bir şekilde açmasını sağlayabilirsiniz. Karışık şarkıların olduğu bir CD sizinle konuşmayan eski sevgilinize ulaşabilmek için güzel bir hediye olabilir. Burada önemli olan olumlu bir hava estirmek ve neden birbiriniz için yaratılmış olduğunuzu ona hatırlatabilmektir.

Eski Sevgiliye Mesaj Atmak Doğru mu?
Eski sevgiliye mesaj atmak insanı34711 1 300x206 - Eski Sevgiline Mesaj Atmak için Bahane mi arıyorsun?n içinden gelen önlenemez bir dürtü , ayrılık acısı ise kapanması zor bir duygusal yara. Mesaj atma bahaneleri ararken türlü türlü bahanelerle onu arayıp, sürekli mesaj yazmak sizden iyice sıkılmasına ve nefret etmesine yol açabilir. Eğer eski sevgiliniz ile arkadaşça bir ilişki sürdürebilecek kadar şanslıysanız Sevgililer Günü hediyesi konusunda daha fazla seçeneğiniz ve esnekliğiniz var demektir. Birlikte yaparken eğlenebileceğiniz aktiviteler planlayarak ona sunun. Sürpriz konser ya da spor biletleri iyi birer başlangıç olabilir. Ama seçiminiz ne olursa olsun fazla uzun sürmeyecek ve eğlenceli bir şeyler olmalıdır. Burada amacınız eski sevgilinizin aklına “yeniden bir araya gelsek nasıl olurdu acaba” sorunu yerleştirmektir. Dikkat etmeniz gereken iyi vakit geçirmeye odaklanmak ve amacınızın onu geri kazanmak olduğunu hissettirmemektir. Ağırdan alın. Öldürücü darbeyi vurmadan önce –elbette ki mecazi anlamda – size güvenini yeniden inşa etmek zorundasınız.

 

 

Sevgiliye Atılacak Tılsımlı Mesajlar 300x225 - Eski Sevgiline Mesaj Atmak için Bahane mi arıyorsun?Eski sevgiliye mesaj atmadan önce ayrı kaldığınız bu süreci iyi değerlendirin. Sevgililer Günü yalnızca birlikte olan çiftler için özel bir gün değildir, aynı zamanda eski sevgilinizi ayrılığınızdan sonra yeniden hayatınıza almak için iyi bir fırsattır. Eğer hala sizi görmezden geliyorsa mesajınızı ona ulaştırabilmek için belki de biraz kurnazca yollar keşfetmelisiniz. Eğer zaten hala görüşüyorsanız da Sevgililer Günü’nü dışarı çıkmak için bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. Her iki durumda da en önemli şey aşırı aceleci davranarak işleri berbat etmemektir.