dogal yollarla gogus buyutme - Göğüs Büyütme Nasıl Sağlanır?

Göğüs Büyütme Nasıl Sağlanır?

Göğüslerinin küçük oluşundan yakınan ve göğüslerini büyütmek için çaba harcayan kadınların sayısı oldukça çoktur. Göğüs kanseri, göğüs küçültme, göğüs büyütme gibi cerrahi işlemler gerektiren tedavi işlemleri sağlık piyasasında hareketliliğe yol açmaktadır. Bu hareketliliğin için göğüs konusunda var olan sağlık işlemleri de önemli bir artış göstermektedir.

Tıp dünyasında göğüs büyütme işlemleri protez ve silikon ile yapılabiliyor. Göğüs büyütme işlemleri için başka çareler de bulunmaktadır. Göğüs büyütmek için kullanılan başka bir alternatif yol ise göğüse yapılacak olan düzenli ve etkili masajdır. Masaj yöntemini özellikle kendisinde simetri problemi olan kişiler kullanabilir. Göğüslerde etki sağlayan masaj göğüslerde önemli düzeyde büyüme işlemi sağlamaktadır.

gogus buyutme - Göğüs Büyütme Nasıl Sağlanır?

  • Göğüs Büyütme İçin Etkili ve Düzenli Masaj

Uygulanacak olan masajlar seanslar halinde ve düzenli bir şekilde uygulanırsa göğüslerin istenilen büyüklüğe gelmesi sağlanabilir.

  • Göğüslere Masaj Nasıl Yapılmalıdır?

Masaj aletleri yardımıyla ve genelde masaj salonlarında yapılabilir. Sadece alet yardımı ile değil, göğüse el ile de masaj uygulaması yapılabilmektedir. Bu yöntemler şu şekilde uygulanabilir:

Avucunuzun iç kısmına göğüs ucunuz gelecek bir şekilde yerleştirin. Dairesel hareket yapma işlemi ile en az 5 dakika olmak üzere ya da kollarınız yorulana kadar masaj uygulayın. Masaj esnasında rahatlamak adına vücut kremi ya da göğüs büyütücü yağ kullanımı yapabilirsiniz.

Yapılacak olan bu hareketin amacı ise dairesel hareketler sayesinde göğüslere yukarıdan baskı yapma ile sıkıştırmaktır. Yapılacak olan bu uygulamayı iki eliniz ile iki göğüsünüze uygulayabilir veya önce sağ göğüse sonra da sol göğüse uygulayabilirsiniz.

Koltuk altı uygulaması; koltuk altına yapılacak olan masajlar göğüslerin büyümesine yardım sağlar. Bu masaj kollar yukarıya doğru kaldırılarak yapılmaktadır. İstemiş olduğunuz şekilde sağa sola, yukarıya aşağıya doğru yapılan karışık hareketler yardımı ile bu masaj uygulaması yapılabilir.

Dıştan içe doğru sıkıştırma uygulaması; göğüslerin arasında çatal oluşacak şekilde dış kısımdan içe doğru sıkıştırma yapın ve sıkın. Hafif şekilde sıkılmalıdır bu uygulamada krem kullanılmalıdır.

Krem yardımı sayesinde kayacaktır. Yapılacak olan bu masaj uygulaması göğüslerin uçlarını harekete geçirir. Bu masaj uygulaması aynı zamanda süt bezlerinin gelişmesine de kat sağlar.

Göğüslerinizin sarkmasını önlemesinin yanı sıra göğüs büyütme özelliği de taşımaktadır. Hareketlerin düzenli ve seanslı şekilde yapılması gerekir.