erkekleresor.com ilginc ve farkli evlilik teklifleri romantik evlilik teklifleri 640x330 - İlginç ve farklı evlilik teklifleri. Romantik evlilik teklifleri

İlginç ve farklı evlilik teklifleri. Romantik evlilik teklifleri

Sizler için 50 Romantik Evlilik Teklifi Önerisi yaptık.  Erkeklere sor olarak romantik evlilik tekliflerini derledik. İyi okumalar.

O’nunla evlenmeye karar mı verdiniz?

O, hayatının geri kalanında arkadaşlarına ve yeni tanıştığı insanlara, sizin ona nasıl evlenme teklif ettiğinizi anlatacak, bundan emin olabilirsiniz.
Büyük, etkileyici, anlamlı bir fikriniz yoksa, sizin için hazırladığımız sürpriz evlilik teklifi fikirlerden birini kullanabilirsiniz.

En İyi “Halka Açık Evlilik Teklifi” Fikirleri

erkekleresor.com ilginc ve farkli evlilik teklifleri romantik evlilik teklifleri 2 - İlginç ve farklı evlilik teklifleri. Romantik evlilik teklifleri1. Drama yeteneğiniz var mı? İkiniz için özel bir tema belirleyin ve o tema doğrultusunda bir sahne düzenleyin. (Park, alışveriş merkezi, sokak vb.) Kamuya açık bir alanda düzenleyeceğiniz sahnenin olduğu yere onu tesadüfen götürür ve sürpriz evlilik teklifinizi yapabilirsiniz.
2. Partnerinizin okuduğu günlük gazete veya haftalık dergiye evlilik teklifi ilanınızı verebilirsiniz.
3. Bir sokak karikatüristi ile sürpriz bir öneri düzenleyin. Resimde, sizi temsil eden iki sevgili bulunmaktadır ve konuşma balonları ile “Benimle evlenir misin?” , diğer balonda da “Evet!” yazmaktadır.
4. Büyük akvaryumların içine teklifinizi koyabilirsiniz. Akvaryum dalgıçları sizin işaretinizle “Benimle evlenir misin?” yazısını cama tutarlar.
5. Bir hazine avı düzenleyebilirsiniz. Evde bir ipucu ile başlayın, daha sonra tüm şehir üzerinde favori noktalarınıza ipuçları yerleştirerek şehirde kısa bir tur yaptırın. O son ipucunu aldığında, ödülü dizlerinin üzerine çökmüş ve ona evlilik teklifi yüzüğünü sunan eşi olmalıdır.
6. Dans veya yemek için bir gece dışarı çıkın ve müstakbel eşinize bir şarkı adayarak dans pistinde evlilik teklifinizi yapın.
7. Bir planörün kuyruğuna evlilik teklifinizi yazdırın.
8. Yakın zamanda uçakla seyahat edecekseniz uçuş görevlileri ile önceden anlaşarak uçağın hoparlör sistemini kullanarak evlilik teklif edin. Evlilik teklifiniz için ideal yükseklik 35.000 feet’tir.
9. Film meraklısı mısınız? Evlilik teklifiniz için kısa bir film çekebilir ve küçük bir tiyatro veya cep sineması ekranında belli bir ücret karşılığı yayınlatabilirsiniz. Tabii siz de o sırada izleyenler arasında olmalısınız. Cevabın evet olacağından emin olun.
10. Bir parti için arkadaşlarınızı ve ailenizi bir mekana toplayın. Herkes “Benimle evlenir misin?” yazan bir tişört giysin.
11. Yüzük takmayı seviyorsa yatarken taktığı yüzüğü çıkaracak ve konsola bırakacaktır. Siz de o uyuduktan sonra nişan yüzüğü ile onu her gün taktığı yüzüğü değiştirin. Sabah her zamanki yüzüğünü takmak için uzandığında şok olacak, siz de bu fırsatı evlilik teklifiniz için kullanacaksınız.
12. Ona sonunda evlilik teklifiniz olan bir aşk notu yazın. En son okumakta olduğu kitabın içine veya bilgisayar ekranına bırakın. Notu bulduğunda orada olacağınız şekilde ayarlama yapın ve nişan yüzüğü ile ona sürpriz yapın.
13. Dairenizin tüm ışıklarını kapatın ve evlilik yüzüğü etrafında konumlandırılmış mumlardan ve gül yapraklarından bir daire oluşturun.
14. Sevgiliniz uyumakta iken parmağına yüzüğü takın şampanya ve çilek ile onu uyandırın. İlk uyandığında, jestiniz ona sadece romantik gelebilir – parmağındaki evlilik yüzüğünü fark ettiği an gerçek sürpriz ile karşılaşacaktır.
15. Evinizde bir noktadan diğerine bir kırmızı kadife kurdele yerleştirin. Yol boyunca ilişkiniz süresince paylaştığınız mükemmel anları hatırlatarak küçük notlar ve resimler takın. O bunları takip ederek ilerlerken elinizde evlilik yüzüğü ile son durakta bekleyin.

En İyi “Teknik Evlilik” Teklifi Fikirleri

erkekleresor.com ilginc ve farkli evlilik teklifleri romantik evlilik teklifleri 1 - İlginç ve farklı evlilik teklifleri. Romantik evlilik teklifleri16. Müstakbel eş adayınızın bilgisayarının ana sayfasına gizlice (Benimle Evlenirmisin) yazısını yerleştirin.
17. YouTube’a evlilik teklifinizin videosunu çekip yükleyin.Ve ‘seninle izlemek istediğim harika bir film var’ diyerek izletin.
18. Dijital kamerasını ödünç alın. Ortak arkadaşlarınızı ellerinde evlilik teklifinizin yazdığı posterlerle çekin. Kelimeleri, “sen”, “benimle”, “evlenir misin?” şeklinde her biri ayrı ayrı bir postere yazılacak şekilde hazırlayın. Daha başka sevgi sözcükleri, şiir ve görseller de hazırlayın. Önce tek tek sonra hepsi bir arada olacak şekilde dijital kamera veya fotoğraf makinasına yükleyin. Birlikte izleyin.
19. Yüksek teknolojiden anlayan bir sevgiliniz varsa dijital medya (bloglar ve facebook gibi) aracılığıyla evlilik teklifinizi, ipuçlarınız evlilik teklifinizi içerecek şekilde yerleştirin.
20. Aşkınızı anlatan ve evlilik teklifinizi ifade ettiğiniz bir web sayfası oluşturun. Sevgilinize üzerinde web adresinin yazılı olduğu bir ipucu bırakın – başka bir ayrıntı vermeyin. Teklifiniz resmi olarak kabul edildikten sonra, o gururla arkadaşlarınız ve ailenizin de görebilmesi için web sayfanızı paylaşın.
21. Canlı-kanal akışı (Ustream.com) üzerine evlilik teklifinizi anında yayınlayın ve canlı izlemek için tüm arkadaşlarınız ve ailenizi davet edin.

En iyi “Gurme Evlilik Teklifi” Fikirleri
22. En sevdiğiniz restoranda tatlı tepsisinin içine evlilik yüzüğünüzü yerleştirin.
23. En iyi çikolata ya da kahve lezzetlerini bir hediye sepetine yerleştirin. Hediyeler arasına evlilik yüzüğünü kendi kutusunda koyun.
24. Çikolatalı pasta diliminin tabağına çikolata sosu ile “Benimle evlenir misin?” yazdırın. Ve pasta geldiğinde evlilik yüzüğünüzü kutusunu açarak yanına bırakın.
25. Bir pasta yaptırın ve üzerine “Benimle evlenir misin?” yazdırıp pasta fırınının vitrinine koydurun. Alışveriş veya programınız bittikten sonra tatlı almak için pastacıya uğrayın. Kız arkadaşınız pastasını seçerken vitrine baktığında sizin pastanızı gördüğünde bunun O’nun için hazırlandığını evlilik yüzüğü aracılığıyla ifade edin.
26. Kendi özel evlilik teklifi mesajınızı içerecek şekilde çerez sepeti oluşturun.

En “Oyunlu Evlilik Teklifi” Fikirleri

erkekleresor.com ilginc ve farkli evlilik teklifleri romantik evlilik teklifleri - İlginç ve farklı evlilik teklifleri. Romantik evlilik teklifleri27. Kendi bulmacanızı oluşturun ve kahvaltıda üzerinde çalışmak için hazır olun.
28. Tavana karanlıkta parlayan yıldız çıkartmalar ile teklifinizi heceleyerek yazın. Yatağına yattığında ışıkları kapayacak ve geceleyin kaçınılmaz sürprizle karşılaşacak.
29. Buzdolabı mıknatısları ile evlilik teklifinizi heceleyerek yazın.
30. Ofis ya da çalışma masasına gizlice girin ve masasının üzerine veya ofisindeki tahtaya evlilk teklifinizi yazın. O gelene kadar oda dışında katlarda veya dolaplarda saklanın.
31. Yüzük parmağının ölçüsünü önceden kendiniz alın veya yakın bir kız arkadaşından yardım isteyin. Herhangi bir vesileyle hediye almaya veya alışverişe gittiğinizde “Tamam, bunun yerine bir de bunu dene istersen” deyin ve yüzüğü gösterin.
32. Tüm hazırlıkları organize edin, hiç beklemediği bir anda “Evlen benimle” diyerek teklifinizi yapın. Anında evlenin.

En iyi “Sonbahar ve Kış Evlilik Teklifi” Fikirleri
33. Yılbaşı hazırlıkları sırasında kurabiyelerle veya süslerle “benimle evlenir misin?” yazın.
34. Açık havayı yakaladığınız bir öğleden sonra uçurtma uçurun ve uçurtmanın altına evlilik teklifinizi yazın.
35. Bir parkta sizin için – şarap ve peynir ile birlikte, tabii ki – arkadaş veya aile üyeleriyle piknik kurun. Bu sürpriz teklifi piknik alanına büyük harflerle yazın veya asın.
36. Otomobilinin ön camındaki donmuş çiğ katmanının üzerine evlilik teklifinizi kazıyın.

En iyi “Bahar ve Yaz Evlilik Teklifi” Fikirleri

37. Çiçek mevsiminde her yerin rengarenk çiçeklerle dolu olduğu bir park ya da botanik bahçesinde evlenme teklif edin
38. Ailecek gidilen barbekü/ mangal partisi düzenleyin ve bu fırsatı değerlendirin.
39. Plaja veya kumsala gidin ve kumdan bir kale yapın. Kalenizin en yüksek kısmına yüzüğü kutusuyla yerleştirin. Sonra müstakbel nişanlınızı kumdan kalenizi görmesi için davet edin.
40. Bir şişe içine mesajınızı yazın. Bir gece önce, kağıt parçası üzerine bir aşk şiiri yazın. Antik bir şişe içine mesajınızı yerleştirin, mantar tıpa ile ağzını sıkıca kapatın. Kumlara gömün. Kuma rüzgarla değişmeyecek bir iz bırakın. Ertesi sabah birlikte sahilde yürüyüşe çıkın. Evlilik yüzüğünü de yanınıza alın. Birlikte yürüyüşe çıkmadan önce mesajınızın olduğu şişenin hala yerinde durduğundan emin olun.

En “Düşünceli Evlilik Teklifi” Fikirleri

41. Eğer sanatsal olarak yetenekliyseniz ya da el emeği bir şey yapmak isterseniz bizzat sizin tarafınızdan yapılmış özel bir el oyması mücevher kutusu içine evlilik yüzüğünüzü koyabilirsiniz.
42. Her zaman istediği bir hayvan mı var? O zaman hayalini kurduğu hayvanı alın, boynuna kutulu bir kurdele veya tasma takın. Minik kutunun içine evlilik teklifinizi yazın.
43. Hatıra olarak saklamak istiyorsanız, evlilik teklifinizi yapacağınız yere gizli kameranızı kurun ve müstakbel eşinize evlenme teklif edin. Sonra da beraber oturup izleyin veya yakınlarınıza izletin.
44. Bir Vespa scooter kiralayın. Sürüş için kız arkadaşınızı davet edin, motosiklete binmeden hemen önce güvenlik için kask takması gerektiğini hatırlatın. Onun için hazırladığınız kaskı (içinde yüzük kutusu ile) verin, ve sonra kutlamak için şehirde turlayın!
45. Lüks bir otel barında bir içki için buluşun. Gitme vakti geldiğinde, çok geç olduğunu zaten gece için bir oda ayırtmış olduğunuzu söyleyin. Mükemmel bir sürpriz evlilik teklifi için ortamda gerekli her şeyi; gül, mumlar, çikolata ve şampanyayı önceden hazırlamış olun.

Komik Evlilik Teklifi” Fikirleri

erkekleresor.com ilginc ve farkli evlilik teklifleri romantik evlilik teklifleri 1 - İlginç ve farklı evlilik teklifleri. Romantik evlilik teklifleri46. Neden sevgilimle evlenmek istiyorum sorusunun cevabı olarak, 10 neden listesi yapın. Bir kalabalığın önünde ona bunları okuyun, veya onları telgraf, kurye, e-mail yoluyla her gün bir tanesi olacak şekilde ve evlilik teklifiniz en son kartta siz de okuduğunda yüzükle yanında olacağınız şekilde gönderin.
47. Gerçekten sürpriz ister misiniz? Büyük bir buzdolabı kutusunun alt kısmını (tabanını) kesin. Kağıt ve kurdele ile sarın ve süslü bir kart takın “Bu hediye paketinin içinde senin için bir ömür boyu için hazırlanmış hediye var” yazın ve Onun ofis veya ön kapısına koyu, tabii kutunun içinde kendiniz olun.
48. Her zaman yediği bir kraker, çukulata, cornflakes kutusunun içine evlilik yüzüğünü koyun.
49. Onun favori romantik filmini öğrenin, birlikte seyredin ve final için kendi romantik sahnenizi hazırlayın. Film bittikten sonra beyaz bir limuzin veya özel süslenmiş bir faytona binin, harikulade çiçek buketleri, çikolata sepeti arasında elini tutarak yüzüğü verin.
50. Başka bir komik film önerisi? En sevdiğiniz şarkıları evin dışında duyulacak şekilde bir sistem kurarak ayarlayın. Evine geldiğinde romantik şarkılarınız çalarken siz de şarkının klibine uygun giyinerek kapının önünde yüzüğünüzle evlilik teklinizi yapın.