erkekleresor.com iliskinizi hareketlendirecek 6 tavsiye - İlişkinizi Hareketlendirecek 6 Tavsiye

İlişkinizi Hareketlendirecek 6 Tavsiye

Eşinizle romantik anlar geçirmek, özellikle çocuklar evdeyken sizin için biraz zor olabilir. Ancak vakit bulabildiğiniz anlarda, bu tavsiyelerimizi uygulayarak, ilişkinizi daha iyi bir konuma taşıyabilir, aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz.

1- Yatak Odanızı Bir Günlüğüne Fotoğraf Stüdyosuna Çevirin
Evli kadınların, kendi yatak odalarında fotoğraf çektirmeleri yeni bir trend halini aldı. Her yaştan evli kadın, kendilerini daha çekici ve genç hissetmek için bu modayı takip ediyor. Ünlü bir fotoğrafçı bu konu hakkında şöyle bir yorumda bulunuyor: ‘’Kendi yatak odanızda çektirilen bu fotoğraflar, özgüveninizi arttırmak için en iyi yol. Biriken bu özgüven doğal olarak aşk hayatınıza da yansıyacaktır.’’

Özgüveninizi arttırmak tabi ki sizin için bir artı ancak, yapabilecekleriniz bununla sınırlı değil. Bu fotoğraflardan birkaçını eşinize vermeniz, emin olun sizinle daha fazla ilgilenmesini sağlar.

2- Erotik Romanlar İşinize Yarayabilir
Erkekler, genellikle video ve fotoğraf gibi görsel kaynaklardan etkilenirken, kadınların kalbine giden yol beyinlerinden geçiyor. Araştırmalar, kadınların fotoğraf ve videodan daha çok, bir hikayesi ve konusu olan erotik hikayelerden etkilendiğini gösteriyor.

3- Eşinize İlgi Gösterin
Eşinizin nelerden hoşlandığına dikkat edin. Fiziksel ve zihinsel ihtiyaçlarını tahmin etmeye çalışın ve bu tahminlerden yola çıkarak ona küçük sürprizler hazırlayın. Feng Shui uzmanı ve aynı zamanda yaşam koçu olan Ken Lauher, ‘’Bu sürprizlerin çok detaylı ve gösterişli olmasına gerek yok. Kolayca hazırlayabileceğiniz bir pasta bile partnerinize çok şey ifade edebilir. Bu sürprizler, partnerinize aslında onu dinlediğinizi ve ilgi duyduğu konulara dikkat ettiğinizi gösteriyor. ’’ diyerek, bize bu konuda yol gösteriyor.

4- Akşam Yemeklerinde Afrodizyaklardan Yararlanın
Eve yanlış duymadınız, afrodizyaklar sadece bir yalandan ibaret değil. Belli besinler, endorfin hormonu salgılatarak daha mutlu olmanızı sağlıyor. Sevgililer Günü herkesin sevgilisine çikolat almasının sebebi de aslında bu ancak, gerçek afrodizyak sadece bitter çikolata, bu konuya dikkat.

5- Fantezilerinizi Anlatın
Hem erkekler hem de kadınların kurduğu fanteziler saymakla bitmeyecek kadar fazla. Gerçek hayatta uygulanamayacak şeyler olsa da, fantezilerinizi partnerinizle paylaşmak aşk hayatınıza yeni bir heyecan katabilir.

6- Spor Yapın
Egzersiz yapmak, vücudunuzun daha fazla endorfin salgılamasını sağlar, stresi azaltır, kan akışını arttırır ve erkeklerde testosteron hormonunun da daha fazla salgılanmasına yarar. Bu nedenle egzersiz yapmanız, aşk hayatınız için gerçekten yararlıdır.

Spor antrenörleri, bu konu hakkında ‘’Daha iyi göründüğünüzde ve hissettiğinizde, özgüveniniz artar ve bu da sizi daha çekici kılar. Her zaman hareket edin. İster bisiklete binmek olsun, ister akşamları yürüyüş yapmak olsun farkı hissedeceksiniz.’’diyerek bize bir kez daha yol gösteriyor.