erkekleresor.com kadin erkek iliskileri nasil olmali mutlaka okuyun 1 - Kadın Erkek İlişkileri Nasıl Olmalı? Mutlaka Okuyun!

Kadın Erkek İlişkileri Nasıl Olmalı? Mutlaka Okuyun!

Hayatın keyifli bir şekilde devam edebilmesi için ikili ilişkinizin muhakkak sağlıklı ve seviyeli bir biçimde sürmesi lazımdır. Kadın erkek ilişkilerinde kadınların rolü erkelerden daha büyüktür; bir ilişkiyi devam ettirmek aslına bakılırsa sizin elinizde! Anlayışlı olmanın bu konuda dikkate alınması gereken en büyük öneri olduğunu bilmelisiniz.

Erkeklerin kadınlar hakkında yapmış oldukları şikayetlerin başında zaten kendilerine anlayışsız bir şekilde davrandıkları gelmektedir. Onun henüz büyümemiş bir çocuk olduğunu düşünerek hareket ederseniz erkekleri hoş görmek çok daha kolay olacaktır. Tabi ki bu prensip sadece günlük hayatta yapılan sıradan hatalar için geçerlidir. Aldatma, hakaret ya da şiddet söz konusu ise o ilişkinin o an bitirilmesi önerilmektedir.

erkekleresor.com kadin erkek iliskileri nasil olmali mutlaka okuyun - Kadın Erkek İlişkileri Nasıl Olmalı? Mutlaka Okuyun!

Birbirinize Kişisel Alan Bırakın

Erkeklerin de kadınların da en sık yaptığı hata sürekli olarak beraber hareket etme zorunlulukları varmış gibi davranmalarıdır. Sizin bir kadın olarak kendi kendinize ya da arkadaşlarınız ile beraber yapmak istediğiniz şeyler olabilir. Her aktiviteyi çift olarak yapma gibi bir zorunluluk söz konusu değildir.

Siz de kendiniz için vakit ayırın ve erkek arkadaşınızın da arkadaşları ile zaman geçirmesine imkan tanıyın. Bu şekilde en azından birbirinizi özleme ve ilişkinin sorunlarından uzaklaşma imkanını elde edebilirsiniz. İlişki uzmanları da bu konuda bireysel alan bırakmanın ilişkilerin uzun seneler boyunca sürmesi konusunda çok büyük bir önem arz ettiğini belirtmektedir.