iliski1 1 - Kadınlar Erkekleri Nasıl Baştan Çıkarıyor

Kadınlar Erkekleri Nasıl Baştan Çıkarıyor

Seksi olduğunuzu düşünen bir kadınsanız erkekleri tavlamanın ne kadar olduğunun farkındasınızdır. Güzel bir vücut boyutlarına hemen tav olabilme kapasitesiyle her tarafta olan erkekler, onlara tek kelime etmeden bile bize aşık olabiliyorlar. Hatta araştırmalar kanıtladı ki, çok güzel bir bayan bir erkek üzerinde birkaç saniyelik sarhoşluk etkisi bile yaratabiliyor. Eğer siz de erkekleri etkilemeyi istiyorsanız aşağıdaki yazılarımızı dikkatli okuyun; zira biz kadınların erkekleri nasıl baştan çıkardığını en ince detayına kadar anlattık.

iliski1 1 - Kadınlar Erkekleri Nasıl Baştan Çıkarıyor

Erkekler kadınlarla ilgilenirken zaman nasıl geçiyor anlamıyor. Kanada’da yapılan bir araştırmaya göre erkekler bir kadınla sohbet ettikten sonra eğer konuştukları kadın güzelse sohbetlerinin normal süresinden 3,5 dakika daha kısa sürdüğünü zannediyorlar. Ve eğer erkelerin konuştukları kadın seksi biriyse, konuşacak daha fazla konu buluyorlar. Çünkü erkeklerin bunu yapmaktaki amacı kadınlar üzerinde iyi bir etki yaratmak. Güzel bir kadınla sohbet eden erkekler hem sohbetin genel seyrine hem de kendi ağızlarından çıkan sözcüklere dikkat ediyorlar. Tüm dikkatlerini bu sohbete yoğunlaştıran erkekler zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor.

Kadınlar erkeklerin hafızasını allak bullak ediyor. Muhteşem bir kızı etkilemek için yalan söyledikten birkaç hafta sonra sonra erkekler gerçek ve yalanı birbirinden ayırmakta güçlük çekiyor. Texas Christian Universitesinde yapılan bir araştırmada potansiyel seks partnerine yalan söylemenin, gerçekleri hatırlamanızı zorlaştırdığı ortaya çıktı. Ve ne kadar çok yalan söylerseniz ya da söylediğiniz yalana devam ederseniz, beyniniz bu uydurma şeyleri gerçek gibi algılıyor.

5a4f23de67b0a91d1c6b91d5 - Kadınlar Erkekleri Nasıl Baştan Çıkarıyor

Erkekler, güzel kadınlar tarafından yöneltilen kötü koşullara sahip banka kredisi olanaklarını kabul etme eğilimi gösteriyor. Aynı zamanda, onlara öneride bulunanlar seksi kadınlarsa, erkekler kısa vadeli geri ödeme taksitlerini ve daha yüksek faiz oranlarını da fazla sorgulamadan kabul ediyor. Erkek beyninin ödül merkezlerini tetikleyen seksi kadın imajı, erkeklerin geleceği düşünmeden içinde bulundukları ana odaklanmalarını sağlıyor. Bu nedenle erkekler karşılarında seksi bir kadın gördükleri zaman sabırsızlaşıyor ve fazla düşünmeden karar veriyorlar.

Erkekler kadınları etkilemek için birer Robin Hood’a dönüşüyor! İngiltere’de yapılan bir araştırma erkeklerin güzel kadınlar tarafından izlendikleri zaman bencilce hareketler sergilemediklerini ve yoksul insanlara para verme eğilimini gösterdiklerini ortaya koyuyor. Seks yapma ihtimali erkeklerde fedakâr yanlarını dışa vurmalarına neden oluyor. Çünkü sizinde bildiğiniz gibi kadınlar fedakâr ve cesur erkeklere bayılır!

Teksas Üniversitesinde yapılan bir araştırmada, kum saati şeklindeki kadın bedeni resimlerine (özellikle kalça ve basenler) baktıktan sonra erkeklerin sarhoşluğa yakın bir hisse kapıldıkları ortaya çıktı. Doğru göğüs ve kalça oranı doğurganlık potansiyalinin sinyalini veriyor. Bu sinyaller de erkeklerin beynindeki zevk alma merkezini etkiliyor.