erkekleresor.com kadinlar neden olgun erkeklerden hoslanir 1 - Kadınlar Neden Olgun Erkeklerden Hoşlanır
Young couple drinking wine and having fun

Kadınlar Neden Olgun Erkeklerden Hoşlanır

Aramızda bazı arkadaşlar genç, deli dolu, asi erkeklerden hoşlanıyordur; bazılarımız ise olgun, ne yaptığını iyi bilen, geleceğe dair planları olan erkeklerden hoşlanıyordur. Herkesin zevki farklıdır ve bunu yargılamaya hakkımız yok tabi ki. Bu yazımızda olgun erkeklerin artı yönlerini ön plana çıkaracağız, belki ileri tarihli bir yazımızda da asi erkeklerin artılarını anlatırız sizlere. Peki biz bayanlar macera ve heyecan dolu bir erkekle hızlı bir hayat yaşamak varken olgun ve sakin erkekleri tercih ediyoruz? İşte cevapları.

Olgun ve karizmatik erkekler deneyimlidir fakat baba figürüne bürünmezler. Yollarına çıkan engelleri nasıl kaldıracağını bilen olgun erkek, problem çözücüdür. Fakat sevgilisinin problemlerini çözmek için uğraşmaz. Karşısındaki kadını dinler, destekler ve eğer sevgilisi ona danışırsa problemin nasıl çözüleceğine dair önerilerde bulunur.

erkekleresor.com kadinlar neden olgun erkeklerden hoslanir - Kadınlar Neden Olgun Erkeklerden Hoşlanır

Olgun erkekler zekalarını kanıtlamak için sıkıcı ve ağır konularda konuşmayı tercih etmezler. Onlar popüler kültürün içerisinden hafif çıkarımlar yapmayı, ağır bilgilerini ise kendilerine saklamayı tercih ederler.

Kariyerinde belli bir noktaya ulaşmış, olgun erkekler başarısını kimsenin gözüne sokmaya çalışmaz. Tutkuyla bağlı olduğu bir işi, evi ve ilişkileri vardır. Finansal ve mecazi olarak dünyaya yatırım yapar. Başarısı seksidir ve o söylemese bile kendini belli eder.

Sağlıklı ve fit bir görünüme sahip olgun erkekler, egzersiz yapar ve beslenmesine dikkat eder. Olgun erkekler, sağlıklarına dikkat ederken geleceklerini de düşünür ve zararlı alışkanlıklardan uzak durur. Kendisine özen gösteren kişiler, etraflarındaki insanlara da aynı özeni gösterebilme kabiliyetine sahiptir.

erkekleresor.com kadinlar neden olgun erkeklerden hoslanir - Kadınlar Neden Olgun Erkeklerden Hoşlanır

Olgun erkekler stil sahibi oldukları kadar, yaşlarına uygun giyinmeyi de bilirler. Zaman içinde kendilerine özgü ve klasik bir stil geliştiren olgun erkeler, kıyafetleriyle yaşlarını ve statülerini belli ederler. En can alıcı nokta ise olgun erkeklerin sevgililerine hediye seçmekte birer usta olması!

Kaç yaşında olduğunun farkında olan erkekler, bunu kafalarına takmaz. Birlikte olduğu genç kadına büyüklük taslamaz ve yönlendirmeye zorlamaz. Aradaki yaş farkını önemsemez ve sürekli dikte etmez.

Yaşça büyük erkekler seksten heveslerini almışlardır ve kadınlara kibar ve mesafeli bir şekilde yaklaşırlar. Kadınların yatakta ne istediğini iyi bilen olgun erkekler, kadınları yatakta bakışlarıyla bile yönlendirebilir.

Ne istediğini bilen bir yaşta olan erkekler “Ben ne yapıyorum?” düşüncesine kapılmaz. Beraberlikleri sürpriz değildir. İlişkilerinde düşünerek hareket eder ve karşısındaki kişiyi kırmamaya çalışır.