Kadınların Asla Hayır Diyemeyeceği 10 Hediye

Kadınlar hediye konusunda oldukça hassastır ve sadece özel günlerin değil pek çok günün bir hediye ile anlamlandırılmasını isterler. Ancak erkekler açısından kadınlara hediye seçmek oldukça meşakkatlidir. Çünkü biz kadınlar oldukça seçici ve birçoğumuz erkeklere göre daha zevkliyizdir. Hepimizin hayatında bize alınan hediyeyi beğenmediğimiz ve bunu karşı tarafa fark ettirmemeye çabaladığımız anlar olmuştur. Ancak yine de mükemmel hediyeler hazırlayan erkekler yok değildir. Şimdi hediye konusunda karar veremeyen erkeklere fikir vermek amacıyla kadınların hayır diyemeyeceği 10 hediye örneğini açıklıyoruz.

 

1- Sürpriz Tatil Biletleri
Eşinizi hiç beklemediği bir zamanda yapacağınız sürpriz tatil hediyesi ile şaşırtıp mutlu edebilirsiniz. Yurt dışında veya yazlık bir tatil beldesinde geçirilecek birkaç güne asla hayır demeyecek ve bir an önce bavulu için alışverişe koşacaktır.

2- Takılar
Kadınlar için dış görünüşleri her zaman önemlidir. Günün her saati, her yerde şık ve bakımlı olmak, güzel görünmek isterler. Ve bu güzel görüntüyü tamamlayan muhteşem takıları fazlasıyla severler. Hem de bu takı, sevdiği birinden hediye olarak gelmişse bu şahane takılara pek çok anlam yüklerler. Eşinizin takılara ilgisi varsa ona hediye edebileceğiniz pırlanta yüzük, kolye, bileklik ve şahane küpelere asla hayır diyemeyeceklerdir.

3- Çiçekler
Kadınlar çiçekleri hayatlarının her alanında severler. Bazen bluzlarının deseninde, bazen bir vazoda, bir tabloda veya doğada olması gereken yerde… Bir de en sevdiği çiçeği biliyorsanız armağan ettiğiniz taze, mis kokulu çiçeklere hayır demeyecektir.

4. Şık Ayakkabılar
Ayakkabılar her kadın için önemlidir. Her kıyafetimizin altına uygun bir ayakkabı arayan kadınlar olarak onlarca ayakkabımız halihazırda mevcuttur. Ancak yinede hiçbirimiz hediye olarak bir çift ayakkabıya asla hayır demeyiz.

5- Peluş Oyuncaklar
Biz kadınlar, yaşımız fark etmeksizin, tıpkı çocukken olduğu gibi hala oyuncaklara düşkünüzdür. Özelikle peluş oyuncaklara olan ilgimiz herkesin malumudur. Eşinize şirin bir hediye vermek istiyorsanız tercihinizi peluş oyuncaklardan yana kullanabilirsiniz.

6- Sevdiği Yazarın Kitap Seti
Eşiniz eğer edebiyata ilgili ve kitap okumayı seven biri ise ona en sevdiği yazarın birkaç kitabını hatta kitap setini alabilirsiniz. Okumayı seven kadınlar kitaplara fazlasıyla değer verir. Hele de eski kitaplara ve eski basımlara ilgisi olan kadınlar için hayatının en güzel hediyesi olacaktır. Bu hediye ile onu kendinize tekrar aşık edebilirsiniz.

7- Çikolatalar
Tatlı, kadınlar için vazgeçilmezdir. Fazla kilolar yüzünden istediğimiz kadar yiyemesek bile özellikle çikolataya karşı tutkulu bir aşk besleriz. Siz de şık bir çikolata kutusu içerisine yerleştirilen minik notlarla eşinize güzel bir jest yapabilirsiniz.

8- Sürpriz Romantik Bir Akşam Yemeği
Kadınlar sürpriz olarak sunulan her türlü şeyden hoşlanır. Onu romantik bir akşam yemeğini çıkarmak iyi bir fikirdir. Ancak daha iyi bir fikir ise bu romantik akşam yemeğini kendinizin hazırlamasıdır. Ellerinizle yaptığınız yemekleri görünce size tekrar aşık olması en doğal sonuçtur.

9- Üzerinde Fotoğrafınızın Bulunduğu Eşyalar
Eşinizle birlikte çektiğiniz bir fotoğrafınızı; bardağa, yastığa, puzzle’a vb. yerlere eklettirebilirsiniz. Eşiniz için anlamlı bir hediye olacaktır.

10- Çanta
Giyimin bir tamamlayıcısı olan çanta, kadınlar için en önemli eşya, aynı zamanda aksesuarlardan biridir. Hediye şık bir çantayı beğenmemeleri imkansız.

Peki ya siz hangi hediyeleri alınca çok mutlu oluyorsunuz, bununla kalbimi tamamen kazanabilir dediğiniz hediyeler var mı? O halde bizimle paylaşın.

Bu Konu Hakkında Yorumunu Paylaşır mısın?