Karının Seni Aldattığını Nasıl Anlarsın?

[su_note note_color=”#f2ff66″]Karının son zamanlardaki davranışlarında bir gariplik varsa ve içgüdülerin onun hayatında başka bir adam olduğunu söylüyorsa onunla yüzleşmeden önce biraz araştırma yaparak şüphelerinin kıskançlığından kaynaklanmadığını, doğru şüpheler olduğundan emin olmalısın. İşte bir kadının aldattığını gösterebilecek en yaygın tehlike belirtileri.[/su_note]

Sosyal Alışkanlıklarındaki Değişiklikler

“Kızlarla” ne sıklıkla dışarı çıktığına dikkat et. Senin dâhil olmadığın sosyal ortamlarda birden bire hatırı sayılır derecede daha fazla zaman geçirmeye başlarsa bu kötü bir işaret olabilir. Kız arkadaşlarıyla takıldığını söylüyor olsa bile durum bu olmayabilir.

Arada bir dışarıda kızlarla gece gezmesine çıkmasının normal ve sağlıklı bir davranış olduğunu bil. Bu bir aldatma işareti değil, normal bir şeydir; aynı senin erkek arkadaşlarınla çıkıp onunla asla konuşmayacağın konuları konuşman gibi.
Bu, karın bu geceleri seninle olan ilişkinin önünde tutarsa kiminle veya nereye gittiğiyle alakalı anlattıklarında değişiklik olursa veya karın dışarıdayken ona ulaşamazsan büyük bir problem olabilir.

Bir yere gittiğini söylerse ve sen de başka bir adamla buluşmaya gideceğinden şüphelenirsen birlikte gitmeyi öner. “Fikrini değiştirir” ve gitmek istemezse bu başka biriyle vakit geçirmek için yalnız çıkmaya çalıştığının bir işareti olabilir.

Karın bir seferde saatlerce ortadan kaybolursa ve yalnızca alışveriş yaptığını iddia ederse hangi mağazalara gittiğini, nelere baktığını sor; özellikle de eli boş dönerse. Çoğu kadın alışveriş gezintilerinden bahsetmeyi sever. Eğer kaçamak bir cevap verirse bu, vaktini başka bir yerde geçirdiğinin bir işareti olabilir.

Sana değer veren insanlara karşı davranışlarında değişiklik var mı bak. Karın senin ailenden veya daha önce tanıştığı arkadaşlarından uzaklaşmaya başlarsa bu suçluluk duygusunun bir işareti olabilir.
Karın ailenle ve arkadaşlarınla bir araya gelirse bu aldatmanın yalnızca seni değil başkalarını da inciteceğini anlar. Bu onu daha suçlu hissettirir; bu yüzden onlarla görüşmekten mümkün olduğunca kaçınabilir.

Aldatan eşler ayrıca sen durumu anlamadıysan arkadaşlarının ve ailenin bir şeyler olduğunu söyleyebileceğinden endişe edebilir.
Bazı durumlarda ailen bile bu sorunun bir parçası olabilir. Karın ailenle bir araya gelmezse ve sen de sıklıkla onların tarafını tutarsan karın sana değer veren insanlar arasında hiçbir destekçisinin olmadığını hissedebilir.

Yeni bir arkadaştan bahsetmeye başlarsa dikkatle dinle. Kadınlar genelde hayatlarında olan yeni ve heyecan verici şeylerden konuşma ihtiyacı duyarlar; bu yeni haber bir sır olsa bile. Yeni bir arkadaştan bahsetmeye başlarsa bu yeni arkadaş onun için belli etmek istediğinden daha fazla şey ifade ediyor olabilir.

Karının seni başından savmak için sahte bir isim söyleyebileceğini unutma. Yeni arkadaşı “Seda”dan çok fazla bahsederse aslında yeni arkadaşı “Sefa”yı tarif ediyor olabilir ve şüphe uyandırmamak için bir kadın ismi veriyor olabilir.

Sigara ve alkol alışkanlıklarında bir değişiklik var mı bak. Karın zaten düzenli olarak alkol kullanıyor veya sigara içiyorsa pek bir değişiklik görmeyebilirsin. Ama öncesinde alkole ve sigaraya hiç ilgisi yoksa ve birden bire bunlara ilgi duymaya başlarsa ona bu yeni alışkanlıkları öğretmiş olan bir suç ortağı olabilir.

Karın arada bir alkol kullanmayı seviyor olsa bile onda ne zaman alkol kokusu aldığına dikkat et. Gece geç saatlere kadar ofiste geçmiş olması gereken bir zamanın ardından eve geldiğinde veya öğle vakti gibi garip zamanlarda alkol kokusu alırsan bir problem olabilir.

Ne kadar sık çalıştığına veya iş gezilerine çıktığına dikkat et. Karın işte daha fazla vakit geçirdiğini iddia edebilir; ama daha önce hiç bu kadar işkolik olmadıysa bu değişim o fazladan saatleri ofis dışında geçirdiğine işaret ediyor olabilir.

Bu Konu Hakkında Yorumunu Paylaşır mısın?