Astroloji

Kasım 2018 Aylık Burç Yorumları

Kasım Ayında burçları neler bekliyor yazımızda.
Sayfaları değiştirerek burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

 

 • Koç Burcu Kasım 2018 aylık burç yorumları
  Güneş, Yükselen veya Ay burcu Koç olanlar:

Bu ay özel yaşamınızda karşılıklı ego savaşları içine girmeden hareket edin aksi takdirde haklı olduğunuz konularda bile üzülebilir ilişkinizde ciddi gerginlikler yaşayabilirsiniz bireysel konularınızı başkalarının yanında tartışmamamız gereken bir aydasınız.

Mali konularda büyüme ve istikrar sizlerle ilerlerken; kıskanç insanların kendi menfaatleri uğruna size zarar verme çabalarını görmezden gelmemeli; tedbirli olmanız gerektiğinin bilinci ile ilerlemelisiniz. Çalışma alanınızda büyüyeceksiniz.

Yılın 2’nci haftası ile birlikte kişisel gelişiminize yönelerek sezgilerinizin rehberliğinde yol almanız faydanıza olacaktır. Ailenizi ilgilendiren konularda aşırı duygusal yaklaşımlarla olayları gereğinden fazla büyütmemeli ve ben merkezli düşünmekten kaçınmalısınız.,

Koç burcu Sağlık: Bu ay sağlığınız güçlenmeye başlıyor. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için doğal beslenmeye ve uyku düzeninizi dengelemeye çalışmanız yararınıza olacaktır.

 • Boğa Burcu Kasım 2018 aylık burç yorumları
  Güneş, Yükselen veya Ay burcu Boğa olanlar:

Bu ay hayatınızda İş yerinizde değişiklikler büyüme odaklı gelişmeler söz konusu olabilir. Bu ay bilgi hırsızlıklarına karşı dikkat etmeli yeni elemanlar ya da mesai arkadaşlarınıza dikkat etmelisiniz.

Bu ay hiç kimse ile bireysel çatışmalar içinde olmamalı; çatışmaların önüne geçmelisiniz. İşlerinize her zamankinden daha fazla odaklanmalısınız. Bu ay ateşe bağlı sağlık sorunlarınıza dikkat etmelisiniz.

Bu konuyu okudun mu? :   Burçlara göre erkekleri etkileme yolları

İş hayatınızda yurt dışı bağlantılı önemli ortaklıklar gerçekleştirebilirsiniz. Bu ay resmi işlerinizde kolaylıkla sizden yana ilerleyecektir. Ayrıca Yurtdışına seyahat, iş dünyasında önemli gelişmeler yaşamanız açısından önem taşımakta. Özel hayatınızda ise sabır ve aşka inanmak sizleri başka boyuta taşıyacak.

Birlikte çalıştığınız insanların görüşlerini dikkate alırken; sizi mecbur hissettirmelerine de izin vermemelisiniz. İş hayatınızda finansal olarak ta şartlarının iyileşmeye başlaması ile iş ilişkilerinizi güçlendirmek için iletişime önem verin ve uzun zamandır ertelediğiniz görüşmelerinizi hafta boyunca yapmaya odaklanın.

Boğa burcu Sağlık: Mide hastalıkları ay boyunca sizleri rahatsız edebilir. Gıdalarınıza yemek düzeninize dikkat etmelisiniz. Baharatlı yiyecekler, birçok sorunlara neden olabilir.

 • İkizler Burcu Kasım 2018 aylık burç yorumları
  Güneş, Yükselen veya Ay burcu İkizler olanlar:

Bu ay her konuda pozitif düşünmenin mükafatlarını alabilme şansınız yüksek. Yeni projeler ve ittifaklara girmek için iyi bir zamandasınız özellikle yurt dışı ile bağlantılı gelişmelerin üzerinde hassasiyetle durun ve kararlarınızı kontrolden geçirerek hızlı şekilde ilerlemek adına gayret edin.

Bu ay hukuki konularda şansınız yaver gitmeyebilir iş bilmez kişilerden kaynaklı tekrar ödemeler ve aksaklıklar yüzünden haklı olduğunuz bir davanızda beklenmedik aleyhe gelişen durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin akrabaları ile finansal konular yüzünden tartışmalar yaşayabilirsiniz. Ayrılık kararı aldığınız ilişkiniz ile ilgili pozitif yönde gelişmeler yaşayabilir ilişkinize bir şans daha tanıyarak olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

Bu konuyu okudun mu? :   Nisan 2019 Aylık Burç Yorumları

İşinizle ilgili her konuda disiplinli davranışlarınızla hakimiyeti elinize alacak kendinize yüksek hedefler belirleyerek kararlı adımlarla ilerleyeceksiniz. Kendinize her konuda yeni bir yol çizerek ilerleyeceksiniz.

İkizler burcu Sağlık: Alerjik reaksiyonlar cilt problemleri ve alerji sizi rahatsız edebilir. Astım ciğerler ile ilgili hassasiyetlere dikkat etmelisiniz.

 • Yengeç Burcu Kasım 2018 aylık burç yorumları
  Güneş, Yükselen veya Ay burcu Yengeç olanlar:

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda yaptıklarınızla dikkat çekerek tanınabilirsiniz. İyi değerlendirin. Bu durum çevrenizdeki pek çok kişi tarafından hazmedilemeyebilir. Bu kişiler ile kavgadan kaçınmalısınız. Kimseyi amacına ulaştırmayın. Yüksek öğrenim gören öğrenciler için devlet kurumlarından gelecek faydalar söz konusu.

Bu Konu Hakkında Düşüncelerin Nedir?