Mayıs 2019 Aylık Burç Yorumları

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)
Duygularını toparlayacaksın.
Mayıs ayının güzelleşen, değişen havası sana yeni kararlar aldıracak. Son zamanlarda aklından bir türlü çıkaramadığın her ne varsa hepsini tek tek masaya yatıracaksın. Kendinle yüzleşmekten korkma! Çünkü bu yüzleşmelerle kendine yepyeni bir sayfa açabileceksin. Gönülden bağlı olduğun, en güzel anlarını, maddi manevi sahip olduğun her şeyini paylaştığın, güvendiğin insanları sorgulamayı bir kenara bırakıyorsun. Geçmişte yaşananlardan ders çıkartan bir Koç burcu olarak, ileriye dönük yaşamak için elinden geleni yapabilirsin. Kayıp zamanın peşine düşerken daima ilerlemeyi hedefleyeceksin.

Güneş’in artık hava burcuna geçişi ve toprak burcunda meydana gelen Yeniay, kaybettiğin enerjiyi geri kazanmanı sağlıyor. 5 Mayıs’tan itibaren kendine daha çok zaman ayıracaksın. Planlarını bozmaya çalışan gündelik konular olabilir. Ancak bu sefer kendine odaklı olacaksın. Uzun yıllar belli bir sektörde tecrübe kazanmış bir Koç burcuysan, bilgi ve tecrübelerini aktarmak adına eğitim vermek isteyeceksin. İş hayatın 7 yıldan daha az ise şimdiden hedefini yüksek tutabilirsin. İletişim, gazetecilik, halkla ilişkiler, editörlük, yazı işleri gibi alanlarda çalışıyorsan, ek işler yaparak yeni projelere dâhil olabilirsin. Yaşam standardını artırmakla birlikte geleceğini garanti altına almak için birikim yapmak oldukça doğru bir tercih olacak.

Uzun zamandır ilişkisi olan bir Koç burcuysan, sevgilinle birlikte geleceğinizi şekillendirecek konuşmalar yapabilirsiniz. Her ne kadar evlilik konusuna sıcak baksan da hayalinizdeki düğünü yapmak için maddi olarak biraz daha toparlanmanın iyi olduğunu düşüneceksin. İlişkisi olmayan bir Koç burcuysan, 20 Nisan’dan bu yana Venüs’ün burcundaki hal ve edası, sana yeni ilişkilerin ipucunu gösterebilir. Evli bir Koç burcuysan, bu ay kuruntuların ve kaygıların artabilir. Kendini zaman zaman köşeye sıkışmış ve çaresiz hissedebilirsin. Duygusal iniş çıkışların yüksek olacak. Özellikle 2010 yılında yaşadığın durumlar sık sık aklına gelebilir. Güven ve sadakat konularını yeniden değerlendireceksin.

Venüs’ün burcundaki konumuyla seni engelleyen, hayatında durup durup karmaşa yaratan duygularını toparlayacaksın. Psikolojik olarak rahatlaman, özgüvenini tazeleyecek. Çevrendeki kaprisli, sürekli ilgi bekleyen, bir şeylerden şikâyet eden karamsar kişilerden de uzaklaşmaya başlayacaksın.

Bu konuyu okudun mu? :   Mart 2019 Aylık Burç Yorumları

Mayıs ayının gündemi: Yepyeni kararlar alacaksın.

Aşk tılsımın: Duygusal iniş çıkışlar yaşayacaksın.

Seks: Sınırları kaldıracaksın.

BOĞA (21 Nisan – 20 Mayıs)

Sosyal çevren genişliyor!
Yepyeni başlangıçlara ve güzelliklere gebe Mayıs ayı başlıyor. İçini ısıtacak, yaralarını sarıp sarmalayacak günlerin mesajlarına kulak ver. Yaşadığın her an senin için bir değer niteliğinde olacak. Hissettiklerinin, düşündüklerinin, şimdiye kadar attığın adımların senin için ne büyük bir tecrübe olduğunu anlayacaksın. Bu ay senin ayın unutma. Mayıs ayının 21’ine kadar Güneş’in burcundaki seyriyle doğum gününü kutlarken, aklına dahi gelmeyecek fırsatlar çıkacak karşına. Ne olursa olsun kendinden ödün vermek istemeyeceğin olaylarla karşılaşabilirsin. Bu durum özellikle yakın çevrenle gereksiz inatlaşmalara girmene neden olabilir.

İlişkisi olan bir Boğa burcuysan, geçmiş ilişkiler konusu sevgilinle aranda büyük bir problem yaratabilir. Örneğin, sosyal medyadan gelecek mesaj ya da tesadüfi karşılaşmalar aranızda kıskançlık ve güven krizinin çıkmasına neden olabilir. Bugünleri iyi yönetirsen ilişkinizin tam tersine güçleneceğinden emin olabilirsin. Evli bir Boğa burcuysan ve ailelerinizle iç içe olduğunuz bir evlilik düzenin varsa, sürekli bir arada olmanın evliliğini rutine bağladığını fark edeceksin. Bu durumu eşinle paylaşıp başka bir semte taşınmak gibi kararlar alabilirsiniz. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Boğa burcuysan, bu ay içerisinde gelecek davetleri, buluşmaları kaçırma derim. Aradığın aşkı sosyal çevrende bulacaksın.

Kariyer yaşamında kendine yeni hedefler belirleyeceksin. Statüsü yüksek kişiler, hırslı yanını açığa çıkarabilir. Bu süreci çeşitli eğitimler alarak, araştırmalar yaparak, ilişkililerini güçlendirmeye çalışarak geçirmen inanılmaz sonuçlar almanı sağlayacak. 7 yıllık bu döngüde özellikle bu ayların ileride sana nasıl avantaj sağlayacağını bilmeni isterim. Öğreten gezegen Satürn’ün toprak burcundaki geri hareketiyle farklı sektörlerde deneyim kazanmak isteyebilirsin. Bu değişim farklı insanlarla tanışmanı ve konuşmanı sağlayacak. İtibar ve yeni çevre anlamına gelen geri hareketiyle Satürn, Mayıs ayında sana çok şey katacak. İş arayışında olan bir Boğa burcuysan, yakın arkadaşın proje bazlı, kısa sürecek bir iş teklifiyle gelebilir.

Bu Konu Hakkında Düşüncelerin Nedir?