iliskide erkegin buyuk olmasi - Sizden Büyük Bir Erkekle Beraber Olmanın 7 İyi Yanı

Sizden Büyük Bir Erkekle Beraber Olmanın 7 İyi Yanı

Sizden büyük bir erkekle beraber olmak nasıldır? Bana sorun! Evli olduğum kişi benden 18 yaş büyük. Kısaca ben ilkokula giderken, kocam kariyerini inşa ediyordu. Kimileri benim hazine avcısı olduğumu ya da onun küçük kız düşkünü olduğunu düşünebilir. Bu tarz şeyler bizi sadece güldürüyor ve sokakta bile birçok soruya maruz kalıyoruz. Çoğu zaman sorular bana yönelik oluyor ve ilk soru ‘Neden kendinden büyük biriylesin?’ oluyor. Buyurun size cevapları.

1- Kendinize Ait Bir Hikâyeciniz var

Sizden büyük biriyle ilişkide olmak hayatınızı eğlenceli hale getirecek hikâyeler anlatan birine sahip olduğunuzu gösterir. Size hayatında olanları, hayattan aldığı dersleri ve tanıştığı kişileri anlatır. Benim eşim bir çok olimpiyat oyununda çalıştı ve bu sayede Çin’de tanıştık. Bir diğer yönüyle bilgili ve sizden daha çok deneyime sahip biri sizi dinliyor ve dediklerinizi önemsiyor. Uzun süre yaşayan o olmasına rağmen hayatının aşkının söylediği tek kelimeyi bile kaçırmıyor. Evet, o kişi sizsiniz!

2- Yarı Yarıya Olayına Gerek Yok

Burada bahsettiğim başlıca olay restoranlar. Daha büyük bir erkekle beraberken hesabı bölüşmeyi düşünmenize gerek yok. Bayanlar hesabı ikiye bölmeye gerek yok, hesap makinelerini kaldırabilirsiniz! Eşim her zaman erkeklerin yaş ilerledikçe olgunlaştığını ve hayatın değerini anladıklarını söyler. Öğrendikleri şeylerden biri de hiçbir zaman, hiçbir kadın yemeğin hesabını ödememeli… Biraz demode bir düşünce olsa da bunu seviyorum!

iliskide erkegin buyuk olmasi - Sizden Büyük Bir Erkekle Beraber Olmanın 7 İyi Yanı

3- Harika Bir Aşıkla Ödüllendirildiniz!

Yatak odasında olanlar belki başka bir başlık ama bana güvenin, daha büyük biriyle olmak tamamen güven demek. Güvensizlik gider ve her gün aşk alır yerini. İlk aşk mektubumu onunla tanıştıktan on gün sonra aldım ve onları on kilo ve iki çocuk sonra bile saklıyorum. Sizden büyük biri size yemek pişirir ve sizi evin kraliçesi gibi hissettirir.

4- Seni Seviyorum Sadece Lafta Kalmaz

Sizden büyük biriyle beraberseniz kraliçe gibi bakılmaya hazır olun. Ne kadar güzel olduğunuzu ve onu ne kadar mutlu ettiğinizi sürekli duyacaksınız. Beklemediğiniz anda gelen mesajlar, üzerinde ‘seni saat 5’te alırım’ notu yazılı çiçekler. Hiç hissetmediğiniz kadar ilgi olacak üstünüzde. Unutmayın; şımarık bir eş veya sevgili olmamalısınız, bundan ne siz ne o hoşlanacaktır.

5- Onun Hayatında ki En Büyük Şanssınız

Erkeğiniz büyük ihtimalle birçok ilişki yaşadı ve eğer biraz akıllı biriyse ilişkilerinin neden yürümediğini biliyordur. Ne zaman tartışılacağını, hangi konularda karşı tarafın uyarılması gerektiğini biliyordur. Tartışma değil istişare vardır onların sözlüğünde. Hiç olmadık yerde bile size sarılıp, sizi sevdiğini söyler.

6- Ekonomik Tartışmalar Onunla Daha İyi

İlişkimize başladığımızda eşim bana eski ilişkisinin büyük bir kredi kartı borcuyla bittiğini söylemişti. Ekonomik durumumuzu arada konuşmamız gerektiğini belirtti. Bu benim için çok önemli çünkü ekonomik durumumu hep bilmek isterim. Harcarım, biriktiririm ve veririm. Bu üçü arasında dengeyi kurmak için büyük çaba harcarım. Daha büyük biriyle beraber olunca bu konuları daha rahatça tartışabiliyorsunuz. Sizin yaşınızdaki erkekler sorumsuzdur demiyorum, ancak yaşı ileri olanlar daha fazla sorumlu.

7- Onunla Olduğunuz İçin Daha İyi Biri Oluyorsunuz

Kendimi eşimden başka biriyle asla hayal edemiyorum. Gece boyunca ikizlerimle uğraşmaktan sabah bir sersem gibi uyanıyorum ama çok mutluyum ve beni destekleyen bir erkeğim olduğunu biliyorum. Sonuç? Çıldıracak duruma geldiğim zamanlarda eşim meşhur İtalyan köklerine bağlı olarak mükemmel köfteli makarnasını yapıyor. Daha iyi bir insan olmamak için ne mazeretim olabilir?

Daha büyük bir erkekle beraber olunca birçok negatif ve üzücü yorum alıyorsunuz. Önyargılara hazırlıklı olun. Ancak kalbinizde hissettiğinizin aşk olduğunu bildikten sonra, kimseyi dinlemeyin! Bunu hak ediyorsunuz. Kırıcı yorumlara aldırmayın, sizin hissettiklerinizi bilmiyorlar. Sizin daha büyük biriyle beraber olmak hakkında düşünceleriniz neler?