Temmuz 2019 Aylık Burç Yorumları

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)
Yepyeni bir çevre oluşturacaksın.
Kendine yeni bir bakış açısı kazandırmaya hazır mısın? Her yeni karar yepyeni sayfalar açtırır. İşte Temmuz ayı da aldığın kararların hayatına sirayet ettiği bir ay olacak. Hiçbir şeyin bir anda, belki o kadar da kolay olmadığını en iyi sen biliyorsun. Çünkü hayatında elde ettiğin her ne varsa mücadeleyle oldu. Temmuz ayında hem yepyeni bir sen hem de yepyeni bir çevre oluşturmaya başlayacaksın. Aldığın kararların arkasında duruş şeklin birçok kişiye örnek olacak. Beklentilerine, hayallerine, yapmak istediklerine, ertelediklerine yeniden şekil vermenin ve en önemlisi de harekete geçmenin tam zamanı.

Uzun soluklu bir ilişkinin içindeysen, artık ilişkinin geleceğini netleştirmek isteyeceksin. Hele ki yaşıtlarının evlilikleri, düzen kurmaları ve seni de evlilik konusunda sorgulamalarını geçiştirmekte zorlanacaksın. Sevgilinin bu konuya olan yaklaşımı seni ikna etmeye yetmeyebilir. Soğukkanlılığını korumalı, kendi hayatını başkalarının düşünceleriyle şekillendirmemeye özen göstermelisin. Ay tutulurken, Dolunay’ın meydana gelmesi, ilişkisinde iniş çıkışları olanları ilgilendiriyor. Ancak bu sürecin geçici olduğunu belirtiyor gökyüzü. İlginç çıkışların olabileceği gibi, eşin de aynı duruşu sergileyebilir. Bir anda çıkan tartışmanın konusuna şaşıracak, neden böyle bir etkileşim içinde olduğunuzu anlayamayacaksın.

Evlilik hazırlığı içindeysen, telaşlı koşturma içine girebilirsin. Ancak düğün sürecinde bazı aksaklıklar yaşayabilirsin. Örneğin düğün fotoğrafçısı davetiyeler ya da organizasyon şirketiyle ilgili sıkıntılar gerilmene neden olabilir. Zaman zaman seni köşeye sıkıştıracak stresle kendi ailenin, evleneceğinin kişinin ailesinin sana yeterince destek olmadıkları, yol yordam göstermedikleri hatta isteklerini önemsemedikleri duygusuna kapılabilirsin. Unutma ki sen en güçlü burçlardan birisin. Duygusal geçişleri kontrol edebilecek yapıya sahip olduğunu en iyi sen biliyorsun. İlişkisi olmayan bir Koç burcuysan, gönlün aşka açılacak. Hiç beklemediğin bir şekilde aşk kapını çalabilir.

Kendi işini yapan bir Koç burcuysan, finansal konularda çeşitli düzenlemeler yapabilirsin. Temmuz ayında piyasayı sıkı sıkıya takip edeceksin. Bu konuda uzman olan kişilerin görüşleri de senin için bir hayli önemli olacak. Yapmayı planladığın estetik fikrini ertelemek zorunda kalabilirsin. Kilo problemin varsa ve birkaç haftadır diyet yapıyorsan, yavaş yavaş formuna kavuştuğunu görmek seni mutlu edecek.

Temmuz ayının gündemi: Hayatını düzenlemek ön planda olacak.

Aşk tılsımın: Sana kalbinin sıcaklığını hissettirecek anlar yaşayabilirsin.

Seks: Arzularına cevap alacaksın.

BOĞA (21 Nisan – 20 Mayıs)
Tüm ipleri eline alıyorsun.
Hareketli, dinamik, hızlı geçecek günler seni bekliyor Sevgili Boğa. Sen ne kadar plan yaparsan yap, hayatın akışı sana bambaşka yollar, kapılar açacak. Ani gelişecek programlar, tanışmalar, karşılaşmalar karşısında şaşkınlığını gizleyemeyeceksin. Temmuz ayında yıllardır görmediğin arkadaşınla, yakınınla tesadüfen bir araya gelmen dünya gerçekten de küçükmüş demene neden olabilir. Gök kubbe, “hiçbir şey eksik kalmayacak” mesajı veriyor. Birkaç yıldır küs olduğun, “asla yeniden bir araya gelmem” dediklerinden üçüncü kişiler vasıtasıyla haberler alabilirsin. Hayat bu, olmazı oldurur derler ya. İşte Temmuz ayı tam da böyle bir ay olacak.

Tutulma aksından etkilenen Boğa burçları duygularına söz geçiremeyebilir. Eski sevgilinin ya da boşandığın eski eşinin özel yaşamını merak edebilirsin. “Aşk mı mantık mı?” dediğin günler yaşarken ailenin sevdiği, onayladığı biri ile tanışabilirsin. Temmuz ayında aşk gümbür gümbür kapını çalabilir. Hele ki uzun zamandır gönlün boşsa, sonunda gerçek aşkı buldum diyeceğin kişiyle tanışabilirsin. Aşkın nereden, ne zaman çıkıp geleceği belli olmaz. Henüz tatile çıkmadıysan ve bu ay bir tatil organize ettiysen, kalbini çalacak aşk karşına orada çıkabilir. Tanışacağın bu kişiyle yapacağın konuşmalarla, ilgi ve hayallerinizin ne kadar da benzediğini anlayacaksın. Bir süredir evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaşan Boğa burcuysan, bu ay toparlayıcı etkiler yaşanacak. Kendi hatalarını telafi etme şansı yakalayacak, eşinle her detayı konuşup halletmek isteyeceksin.

Bu Konu Hakkında Yorumunu Paylaşır mısın?