notagroserias - Türk Kızlarının Belirgin 9 Ortak Özelliği

Türk Kızlarının Belirgin 9 Ortak Özelliği

1-Anneci
Türk kızlarının %85 inde anneci bir tavır görülür. Bu kızlar evlendiklerinde dahi annelerinden kopamaz ve sürekli annesiyle birlikte olmaya çalışırlar. Eşini zorla annesine götürür veya annesini kendi evine davet ederler. Erkekler bu durumdan hoşlanmaz ve bu özelliğin bir tek Türk kızlarında olduğunu söylerler. En ufak kavgada annesini arayan veya annesine giden kızlarda bu Türk kızlarındandır.

561e00820f254a6c2c61ab8b - Türk Kızlarının Belirgin 9 Ortak Özelliği

2- Trip
Bayanlar genel olarak tribi severler. Ancak özellikle Türk kızlarının erkeklerin ilgisini üzerinde tutmak için çok daha fazla trip attıkları ve bu tribi gereğinden fazla uzattıkları bilinir. Her istediğini trip atarak yaptırmaya çalışan erkeklerin en sevmediği bayan tiplerindendir ve bu bayanlara da Türk kızı ünvanını layık görürler.

notagroserias - Türk Kızlarının Belirgin 9 Ortak Özelliği

3- Aşırı Kıskançlık
Türklerin genel özelliği olan kıskançlık bayanlar tarafından gereğinden fazla abartıldığında göze batabilir. Erkeğin arkadaşlarıyla zaman geçirmesini kabul etmeyen kadınlara da erkekler Türk kızı ünvanını layık görmüştür.

bosanma - Türk Kızlarının Belirgin 9 Ortak Özelliği

4- Dırdır
Erkekler Türk bayanların gereğinden fazla dırdır yaptığını, her sorunu uzattığını ve yapıcı olmadığını söyler. Yabancı ırka mensup bayanların daha sessiz ve olgun olduğunu düşünürler.

meeting720x458 - Türk Kızlarının Belirgin 9 Ortak Özelliği

5- Erkek Kazansın
Erkeklerin Türk kızları hakkında savunduğu bir başka görüş ise evin ekmeğini erkeğin kazanması gerektiğini bayanın böyle bir zorunluluğunun olmadığını düşünmeleridir. Hesaplar her zaman erkek tarafından ödenmelidir çünkü o erkektir. Kendisi ona verilmiş bir lütuftur, bir de hesap ödeyecek hali yoktur.

zengin koca - Türk Kızlarının Belirgin 9 Ortak Özelliği

6- Zengin Koca
Erkeklerin Türk kızları hakkında bir başka görüşü hepsinin zengin bir erkekle evlenmek istiyor olmalarıdır. Evlenmeden önceki hayatından sıkılmıştır ve zengin biriyle evlenerek gününü gün edecektir.

144588 - Türk Kızlarının Belirgin 9 Ortak Özelliği

7- Kötü Adamlar
Türk kızlarının başka bir özelliği beyaz atlı prens beklerken nasıl olduğu bilinmez iyi olmayan erkekleri tercih etmeleridir. Kimi göz göre göre hırsız, katil, kaba, küfürbaz, aylak erkeklere aşık olur ve ailesini geride bırakır.

Erkekler Neden Çanta Takmıyorlar 4 470x359 - Türk Kızlarının Belirgin 9 Ortak Özelliği

8- Müsrif
Erkekler Türk bayanlarının çalışmayı sevmediğini ve çalışılarak kazanılan parayı çok kolay bir şekilde müsrifçe harcadığını düşünüyor. Özellikle kıyafet konusunda oldukça dertliler. VE bunu abartılı buluyorlar.
musrif - Türk Kızlarının Belirgin 9 Ortak Özelliği

9-Tembel
Türk kızlarının yabancı kızlara göre çok daha tembel olduklarına kanaat getirmişlerdir. Yabancı kadınlar hem evlenip ev temizleyip hem çocuk bakıp hem de işe gidebiliyorlardır. Ancak Türk kızı bunu yapsa da erkeğin burnundan getiriyordur.

tembel calisan - Türk Kızlarının Belirgin 9 Ortak Özelliği