4289047.jpg r 1280 720 f jpg q x xxyxx - Yol Arkadaşım 2 (12 Ekim'de Sinemalarda)

Yol Arkadaşım 2 (12 Ekim’de Sinemalarda)

Yol Arkadaşım 2’den yepyeni kareler!

İbrahim Büyükak ile Oğuzhan Koç’un başrollerini paylaştığı ‘Yol Arakadaşım 2’den yepyeni kareler yayınlandı. Her virajı kahkaha dolu yol hikayesi 12 Ekim’de vizyona giriyor
Yol Arkadaşım 2’den yepyeni kareler!

İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un hikâyesine kaldığı yerden devam ettiği ‘Yol Arkadaşım 2’den eğlenceli kareler geldi.

12 Ekim’de vizyona girecek Yol Arkadaşım 2’in yeni görüntülerinde Şeref (İbrahim Büyükak), Onur (Oğuzhan Koç) ve Çilek (Ezgi Eyüboğlu) bol kahkahalı turne yolculuklarında keçileri kaçırdı!

Tüm yolculuğu telefonuyla kaydeden Youtuber Çilek (Ezgi Eyüboğlu) yolun ortasında keçi sürüsünü görünce, ekipçe selfie çekmeyi de ihmal etmedi.

YOL ARKADAŞIM 2’NİN KONUSU

Onur (Oğuzhan Koç) ve Şeref (İbrahim Büyükak) bir yıl içinde hem ev hem iş arkadaşı olmuştur. Şeref başarısız bir şekilde Onur’un menajerliğini yapmaktadır.

Onur eski işine dönmeye karar verince, Şeref Onur’a bol sürprizli bir turne ayarlar. Henüz haberleri yoktur ama aşk, kahkaha ve macera bu yolculukta yine onları beklemektedir. Hayallerinin peşinden giderken hayatın gerçekleriyle karşılaşacak olan Onur ve Şeref, hedeflerine ulaşabilecek midir?

Çok ses getiren ilk filmde olduğu gibi Yol Arkadaşım 2’nin de yönetmen koltuğunda Bedran Güzel, senarist koltuğunda da İbrahim Büyükak oturuyor. BKM yapımı filmin başrollerini ise Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Ezgi Eyüboğlu ve Olgun Toker paylaşıyor.